Új válasz 
Bemutatkozás
2013-03-12, 13:42
Üzenet: #1
Bemutatkozás
Sziasztok!
Örömmel látom , hogy van egy hely ahol bármit megtudhatok az FL-ről, illetve a zenéimet is terjeszthetem.Én Ózdon lakom , Molnár Mártonnak hívnak ( közéletben csak Martin Miller ), és 15 (!) éves vagyok. FL studióval dolgozom, legfőbbképp Progressive House-ot készítek, ebőbl kifolyólag a kedvenc előadom Alesso . Plug-in okkal jól állok, van bőven. Loopokban és samplekben sincs hiány, de mégis úgy érzem hogy itt a helyem. Először is szeretném "bemutatni" a legújabb zeném preview-jét, ami mindössze 1 perc 30 másodperc. Mondjátok el a véleményeteket, és tanácsokat is szívesen megfogadok.
szóval itt van a kicsike: https://soundcloud.com/mmdss/new-progres...use-song-2

Remélem sok hasznos tippet adhatok másoknak, és azt is remélem hogy tudtok segíteni ,ha netán valamiben nem lennék biztos, vagy elakadnék.
Köszönettel : DSS ( Martin Miller ) Smile
Válasz idézéssel
2013-03-13, 12:14
Üzenet: #2
RE: Bemutatkozás
Üdv itt Big Grin Nekem nagyon tetszettek a zenéidnek a prewiew-jei Big Grin Alesso-t én is kedvenc előadóm közé sorolom Big Grin De szerintem így első hallásra jó uton haladsz Wink
Válasz idézéssel
2013-03-13, 14:25
Üzenet: #3
(2013-03-13 12:14)Alexander Soldier Írta:  Üdv itt Big Grin Nekem nagyon tetszettek a zenéidnek a prewiew-jei Big Grin Alesso-t én is kedvenc előadóm közé sorolom Big Grin De szerintem így első hallásra jó uton haladsz Wink
Szerintem az egyik legjobb a szakmában.Smile Örülök, hogy tetszik és nemsokára (Április 1) kész lesz a full verzió. Ill. akkor jelenítem meg
Válasz idézéssel
2013-03-13, 15:17
Üzenet: #4
hajrá hajrá Smile mindenjót,és sok sikeres zeneéét halljunk ám Smile
Válasz idézéssel
2013-03-14, 21:32
Üzenet: #5
üdvözöllek téged és sok fejlődést kívánok neked.
Válasz idézéssel
2013-03-15, 09:48
Üzenet: #6
(2013-03-14 21:32)Haliday Írta:  üdvözöllek téged és sok fejlődést kívánok neked.

köszönöm szépen azon leszek Smile
Válasz idézéssel
2013-03-17, 12:22
Üzenet: #7
Légy üdvözölve köreinkben Smile
Válasz idézéssel
2013-03-17, 15:24
Üzenet: #8
Én is küldöm üdvözletemet, és sok sikert kívánok!
Meghallgattam a preview-t, azt kell mondjam, nagyon jó kis zene lesz. Várom már a teljes változatot! Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás