Új válasz 
Bemutatkozás
2009-04-26, 05:41
Üzenet: #1
Bemutatkozás
Sziasztok Csabi vagyok és boldog hogy végre lett egy ilyen közösség mint ti.
Már 8 éve foglalkozom zeneszerkesztéssel, mastereléssel teljesen autodidakta módon ugy mint ti.
Vannak sikereim is majd megmutatom őket bár ezek még a 3 évvel ezelőtti tudásomból származnak. Volt olyan amelyik elért a Debreceni Rádió1-ig és csak azért nem foglalkoztak vele mert nem hitték el hogy egy asztali számítógépen készült és ráfogták, hogy kész alapokból készült, pedig nem.

A verseny keltette fel az érdeklődésemet teljesen, és neki is kezdtem.
Amikkel dolgozom (dolgoztam)
Cakewalk, Nuendo2,3, Wavelabor, Cool Edit, Reason, FL, Sound Forge és a hozzájuk kellő vst-k.
Tényleg örülök nektek, kellett már egy ilyen oldal remélem sokat tanulunk egymástól.
Válasz idézéssel
2009-04-26, 05:44
Üzenet: #2
RE: Bemutatkozás
Üdv itt Csoteee Smile érezd jól magad, én tegnap regiztem, de eddig csak jóarcokkal találkoztam stb stb Big Grin de tényleg Big GrinCoolCool
Válasz idézéssel
2009-04-26, 06:29
Üzenet: #3
Üdv itt, köztünk Smile
Itt mindenkitől csak tanulni lehet Big Grin

Jó fórumozást!
Válasz idézéssel
2009-04-26, 08:10
Üzenet: #4
Üdv a fórumon!

Érezd jól magad. Ha esetleg úgy alakul, lehet kérek pár masterolási tanácsot Blush De amiben tudok, én is segítek Smile
Válasz idézéssel
2009-04-26, 08:35
Üzenet: #5
szia, koszi hogy irtal bemutatkozast, orulunk egy ujabb hasznos tagnak mindigSmile
vicces, hogy a reason, es fl kivetelevel a tobbi altalad favorizalt progit meg nemis lattam,
irhatnal roluk majd par szot, meg hogy mire jok, asszem . . nagyon lemaradtam. .
Válasz idézéssel
2009-04-26, 09:11
Üzenet: #6
Üdv közöttünk! Szeretném én is ha az általad ismert progikról osztanál meg tapasztalatot Smile.
Válasz idézéssel
2009-04-26, 10:14
Üzenet: #7
Üdv ! kellemes időtöltést !
Válasz idézéssel
2009-04-26, 17:07
Üzenet: #8
én éppen láttam az említett progikat de kb csak odáig jutottam elSmile
üdvözletSmile
örülök hogy ide találtál és várunk a versenyenWink
Válasz idézéssel
2009-04-26, 20:00
Üzenet: #9
üdvözlet köztünk!remélem sok ujat tanulunk egymástol!Big Grin
Válasz idézéssel
2009-04-27, 04:41
Üzenet: #10
üdv köztünk,érezd jól magad pisz
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás