Új válasz 
Bemutatkozás
2009-08-13, 12:13 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-08-13 - 12:15. Szerkesztette: takacspeter.)
Üzenet: #1

Sziasztok!

Hosszú kihagyás után, újra elkezdtem foglalkozni a zenéléssel. Annak idején screamtracker-t impulse tracker-t használtam egy Gravis Ultrasound-on ha ez esetleg mond vkinek valamit az tudja milyen régren is volt.
Pár év elteltével és hosszas tájékozódás után örömmel vettem tudomásul hogy rengeteget fejlődtek a zenével kapcsolatos alkalmazások a hangszerek a trackerek stb. úgyhogy újra kedvet kaptam és belevetettem magam a zenélésbe, jelen pillanatban az FL Studio-val.
Az elmúlt két hónapban nagyon sok technikai dolgot tanultam, több óra tutoriál és rá kell jönnöm, hogy nagyon sok még a homályos terület.

Egyszóval lelkesen nyomom Smile

http://myspace.com/dubrelation
Válasz idézéssel
2009-08-13, 12:25 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-08-13 - 12:26. Szerkesztette: PsYtiB.)
Üzenet: #2
RE: Bemutatkozás
Üdv köztünk, jó fórumozást Neked, én annak idején Fast Tracker-rel kezdtem Smile
Itt a legjobb helyen jársz!

Kellemesek a zenéid (ibiza Wink)!
Válasz idézéssel
2009-08-13, 12:36
Üzenet: #3
Üdvözlet kis közösségünkben.
Jó pap holtig tanul.
Az a művész aki úgy érzi hogy mindent tud, és megalkotta a tökéletes művet, az akár fel is kötheti magát.
A legdurvább, hogy rajtam kívül mindenki,- te is - meg tudja csinálni a kedvenc kick/bass ritmusomat. .
Jó zenélést, olvasgatást!
Válasz idézéssel
2009-08-13, 12:48
Üzenet: #4
Üdv köztünk.
Flow trackedbe a kick/bass ritmus tényleg fajintos x)
Sok sikert következő trackjaidhez.
és jó időtöltést itt a fórumon!
Válasz idézéssel
2009-08-13, 14:10
Üzenet: #5
Üdv köztünk!

"Szép" zenét alkottál, így tovább! Jó fórumozást, hasznos időtöltést! Wink
Válasz idézéssel
2009-08-13, 14:54
Üzenet: #6
Örülök, hogy csatlakoztál hozzánk.
Válasz idézéssel
2009-08-13, 20:02
Üzenet: #7
Én is üdvözöllek köreinkben.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás