Új válasz 
Bemutatkozas
2009-09-30, 19:59
Üzenet: #1
Bemutatkozas
Sziasztok!

Muvesznevem Norman Andretti AKA Quarill. Azert van ez igy, mert 2 stilust kepviselek, de mindenkepp a Techno mufajan belul. Egy reszrol hardtechno-t, de ezt inkabb csak jatszom, mert a kesziteshez meg nincs a kezemben a megfelelo tudas. Masreszrol a kicsit groove-osabb, funky-sabb techno fele is huzok, de hogy oszinte legyek ez inkabb kozel all a szivemhez, mert ezt is keszitgetek. Nem csak azert mert jobban eladhatobb, hanem mert sokkal nagyon tomeget lehet vele megmozgatni.
A sok ev alatt rengeteg sajat szerzemenyem keszult el, koztuk sok remix is. Viszont fajo pont, hogy nem sikerult tul sok sikert elernem, mindannak ellenere, hogy mindenki azt mondja, hogy jo amit csinalok. Jelen pillanatban Angliaban elek es dolgozom, meg persze azon ugykodom szabadidomben, hogy minel tobb ember megismerje a nevem.
Azzal, hogy ide regisztraltam, remelem hogy sok olyan uj baratra, ismerosre teszek majd szert, akik segitsegevel, tapasztalataval a mar meg levo tudasom meg magasabb szintre tudom fejleszteni az FL Studioval kapcsolatban. Ha kivancsiak vagytok a zeneimre, akkor irjatok batran...ja es ha esetleg valakinek myspace loginje is van akkor klikk:
http://www.myspace.com/normanandrettitechno

Mindenkinek szep napot!

ui.: Bocs az ekezetek miatt!
Válasz idézéssel
2009-09-30, 20:09
Üzenet: #2
RE: Bemutatkozas
Jó helyre jöttél. Bár nem hallottam hírét, hogy kiadók látogatnák az oldalt, mindenesetre a közeljövőben ez is előfordulhat Smile. Belehallgatok munkásságodba, utána többet tudok mondani Smile.
Válasz idézéssel
2009-09-30, 20:55
Üzenet: #3
koszi a bemutatkozast, a no need chillnagyon jo<Wink ... itt ugralok a szoba kozepenWink tenyleg ugyes vagyBig Grin nagyon jok ezek a ritmusok, ilyen a tekno, akkor ezis letisztult az evek folyaman miota nem hallgattamBig Grin hehe a no way out utosBig Grin
Angliában mi a menő stílus? sztm próbálj becsempészni néha egy egy erosebb psy progresszivet a mixeidben eloben, es meg fognak pusztulni az eberek a gyonyortolSmile egy kis ugyesseggel ahogy hallgattam ezeket igy hirtelen, nemis lenne olyan nehezBig Grin
pl:
vagy:
Válasz idézéssel
2009-09-30, 20:58
Üzenet: #4
Szia

Üdv. az oldalon és hasznos időtöltést.
Nekem tetszenek nagyon a zenék.
Válasz idézéssel
2009-09-30, 22:05
Üzenet: #5
Angliában igen erőteljes a (nem véletlen a név) UK hardcore vonulat. Bár lehet tévedek és lehet csak underground, bár nem hinném.
Válasz idézéssel
2009-09-30, 22:35
Üzenet: #6
Üdv. a fórumon! Kellemes időtöltést!
Válasz idézéssel
2009-10-01, 03:40
Üzenet: #7
Hát sógor, rég hallottam már ilyen stílusú zenét Big Grin Picit hiányzott is, pedig nem a kedvenc stílusaim közé tartozik Big Grin Viszont kötődik félig-meddig hozzám is, mert a Hard Trance egyrészt a technoból jött létre Smile Ezt sok elemből észre vettem nálad is xD Big Grin

Na jó fórumozást, és gyárts még egy pár zenét Big Grin
Válasz idézéssel
2009-10-01, 13:21
Üzenet: #8
Huuuha! Nem hittem hogy mar elsore ennyi embernek tetszeni fog amit csinalok, koszonom szepen a biztato szavakat. Sok-sok zene van keszuloben ugyhogy, ha tenyleg ugy gondoljatok, szivesen elkuldenem a frissebbjeit e-mailben annak, aki keri. Hogy egyszerubb legyen csak irjatok egy mail-t a normanandretti@freemail.hu-ra, valami olyasmi temaval, hogy "kuldjed vaze" (csak hasra utottem) es a valaszban kuldom az mp3-at...mar ha igy jo.
Szeretem kikerni hozzaerto emberek velemenyet, mert hiaba fejezek be egy track-et elejetol a vegeig az en izlesem szerint, ha valaki ad otletet, mit kellene valtoztatni, a sok velemenyt osszegyurom eggye es hozzateszem amim van.

Koszi meg egyszer, mindenkinek!

..ja meg mielott elfelejtem:
Madonna - Music (Norman Andretti AKA Quarill`s bootleg mix)
Donna Summer - I feel love (Norman Andretti AKA Quarill`s bootleg mix)
...........................coming soon..................jo kis funkytech kivitelbenBig GrinTongue

Szep napot
Válasz idézéssel
2009-10-01, 13:31
Üzenet: #9
öö szerintem ugy kapsz legtobb velemenyt, ha feltoltod a 4sharedre, vagy a dropboxra, es belinkeled ide
de a pukiface[kukac]gmail.com-ra maris kuldheted, me' nagyon tetszik a zeneid ritmikaja!
Válasz idézéssel
2009-10-01, 15:40
Üzenet: #10
fu hát én nem ezen a vonalon mozgok de csak a legjobbakat tudom kívánni, és üdv köztünk
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás