Új válasz 
Bemutatkozas
2009-10-01, 17:57
Üzenet: #11
RE: Bemutatkozas
hali. üdv köztünk. ha adhatok egy tanácsokat akk irj szemüzibe
Válasz idézéssel
2009-10-01, 18:22
Üzenet: #12
Szépen szólnak a számaid, nagyon ismerős ez a funky-s techno. Kecskeméten van pár drágább klub, ahol ilyeneket tolnak. Bár egyiken sem voltam, de ismerősöm dj, így ismeri a dörgést.
Válasz idézéssel
2009-10-01, 18:41
Üzenet: #13
Helló! Üdv a fórumon, tetszenek a zenéid, bár még számomra nem tul ismerős ez a műfaj, de megtetszettWink
Válasz idézéssel
2009-10-02, 15:07
Üzenet: #14
Bocsi a tudatlansagomert de mi az a szemuzi? Nem vagom! Nem vagyok egy nagy forum betyar...sot...ez itt az elso!Huh
Válasz idézéssel
2009-10-02, 15:20
Üzenet: #15
christiphersson a személyes üzenetre gondolt, nem?
Válasz idézéssel
2009-10-02, 19:28
Üzenet: #16
jaaaaa...mindenre gondoltam csak erre nem! Kofishocked
Válasz idézéssel
2009-10-02, 21:22
Üzenet: #17
Üdv köztünk!

Jó fórumozást és esetleges tanulást! Nekem tetszenek a zenéid, bár némelyikben felismerek némi Vengeance csomagos hangállományt, loop-ot Tongue ezeket leszámítva jó mind. Csak így tovább!
Válasz idézéssel
2009-10-03, 11:54
Üzenet: #18
Jol latod mert az van benne boven...meg van az eddig osszes megjelent Vengeance Pack...meg azon kivul meg kismillio mas! Orulok hogy tetszik. En is meghallgattam a tieid, de az eurotrance vonal mar nagyon messzi all tolem. Egy par eve meg lelkes Mark Oh, meg Aquagen rajongo voltam, de mara a dallamok hatterbe szorultak, helyette jott a constant bassline. :-)
Jo komponalast!
Válasz idézéssel
2009-10-06, 11:03
Üzenet: #19
Hozzaertok figyelem!

Tudna valaki ajanlani esetleg valami jo VST-t technohoz? Azert igy a megszolitas mert azt is tudnom kellene, hogy ha lesznek VST-im, hogy hasznalom oket, hova telepitem, mire jok...stb? Bocs a tudatlansagomert de ebben a reszben nem vagyok jartas, mivel tobb MILLIO hangmintam van, igy eddig nem igazan kellett, viszont a stilusomhoz eleg keves passzol ezekbol, igyhat sajatokat szeretnek krealni.

Koszi elore is!
Válasz idézéssel
2009-10-06, 12:21
Üzenet: #20
Nézz szét elsőnek a vst topikban, ott rengeteg dolgot szedtünk már róluk össze.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás