Új válasz 
Bemutatkozás
2009-10-18, 05:44
Üzenet: #1
Bemutatkozás
helló kedves mindenki, GaB vagyok, a kies Dunaharasztiról, magamról két szót mondanék előljáróban: "Jobbára Ártalmatlan"
már gyermekként elbűvöltek a különféle hangkeltő eszközök, keresztapám volt a család zenésze, így adva volt a zene közelsége is, ám mégis hosszú éveknek kellett eltenie hogy igazán nekikezdhessek.
Első blikkre kiderült hogy az én hangszerem a gitár, órákat képes vagyok egy hang tökéletes lefogásával bíbelődni mind a mai napigSmile
Jelenleg egy Inverz nevü modern metal bandában gitározok, és kreatívkodom.
a Fruityval úgy egy éve ismerkedtem meg behatóbban, méghozzá abból a célból, hogy amolyan kis virtuál studiót csináljak a magam örömére,
az alapkoncepció arról szól hogy a zenét, az alapokat megírom , a kedvesem pedig ráénekelSmile
stílusunk, blues, rock, drum'n'bass, és még kismillió stilus keveredése....
de szeretem magam kipróbálni más stilusokban is, így született már, hyperspace, dark trance projeckt is, ide (remélem) elsősorban beszélgetni szeretnék feljárni, eszmét cserélni, és legfőképp kérdezniBig Grin
szimpatikus ebben az egészben hogy milyen jól megférnek egymással itt a különféle stílusok képviselői..

Maradok szemtelenülSmile

GaB
Válasz idézéssel
2009-10-18, 06:17
Üzenet: #2
RE: Bemutatkozás
űdv a forumon ligadio!itt minden segitséget megtalálsz,kérdez bátran!jo forumozást,és eszme cseréket!Smile
Válasz idézéssel
2009-10-18, 06:28
Üzenet: #3
erezd magad jol koztunk!
Válasz idézéssel
2009-10-18, 08:55
Üzenet: #4
Üdv köztünk!

Már kezd ritkulni, hogy az első hozzászólás a bemutatkozás, de azért vannak még úriemberek Smile Jó fórumozást, tanulgatás, olvasgatást. Kérdezni és kérni lehet bármit, mindennek megvan a topicja. Ajánlom a Segítek topicot. ha gondod akadna Wink

Üdv

SomY
Válasz idézéssel
2009-10-18, 09:24
Üzenet: #5
Udv itt!
Jo forumozast!
Itten mindenki artalmatlan(altalaban) mert nem szeretunk veszekedni...Wink
Válasz idézéssel
2009-10-18, 09:29
Üzenet: #6
Üdv köztünk,jó fórumozást!
Válasz idézéssel
2009-10-18, 12:30
Üzenet: #7
A sok stílusban is lehet valami közös Smile. Üdv itt!
Válasz idézéssel
2009-10-18, 15:06
Üzenet: #8
Aztán dörrenjenek meg azok a kvintek és szakadjanak a dobhártyák! Wink
Válasz idézéssel
2009-10-18, 20:26
Üzenet: #9
Üdv. közöttünk, köszi a bemutatkozást!
Válasz idézéssel
2009-10-20, 13:14
Üzenet: #10
köszi mindenkinek, a jókivánságokatSmile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás