Új válasz 
Bemutatkozás
2010-01-06, 11:35
Üzenet: #1
Bemutatkozás
Üdvözlet Mindenkinek!

Zsolt vagyok, 36 éves, mintegy 8 éve foglalkozom az Fl-lel, gyűjtöm a hangmintákat és a vst-ket, vsti-ket. A stílus ami mostanában a legközelebb áll hozzám az a trance, de bármit tudok kedvelni, amiben van 1 kis dallam, vagy 1 része megérint. Szeretem még és gyűjtöm az Italo és Eurodance zenéket, a 80-as, 90-es évekből. Sajna, mostanában nem igazán tudok időt szakítani a zenélésre (pedig rám férne a gyakorlás), hely és időhiány miatt.

Üdv: szenzsolt
Válasz idézéssel
2010-01-06, 11:50
Üzenet: #2
RE: Bemutatkozás
Szia!

Egy tapasztalt róka! Wink
Várjuk a zenéidet!
Válasz idézéssel
2010-01-06, 12:39
Üzenet: #3
udv itt, remelem rajtunk kezdokon is segit majd a tapasztalatodSmile
Válasz idézéssel
2010-01-06, 13:13
Üzenet: #4
űdv a forumon!itt mindent megtalálsz ami ezekhez a zenei műfajokhoz kell!Smilejó bőngészést!
Válasz idézéssel
2010-01-06, 13:49
Üzenet: #5
Köszöntünk itt, remélem egymás hasznára válunk Smile.
Válasz idézéssel
2010-01-06, 14:07
Üzenet: #6
köszöntünk itt san-sei(v hogy írjákBig Grin)

a helyhiány miatt nem kell aggódniSmile

reméljük h egy 8 éves tapasztalattal rendelkező egyén az ilyen zöldfülűeken is segíthet vmiben mint pl. nekemBig Grin
Válasz idézéssel
2010-01-06, 15:52
Üzenet: #7
Köszönöm a köszöntéseket!

Az elején tisztáznék valamit! Én azt írtam 8 éve foglalkozom az Fl-lel, de ez (sajnos) nem azt jelenti, hogy értek is hozzá!! Big Grin Lehet,hogy én "zöldebb füllel" rendelkezem mint Ti itt néhányan. Blush
Szóval, valszeg összesen kevesebbet foglalkoztam a zeneírással mint más, bár molyoltam már vele pár órát, de még nem igazán találom azt a hangzást amit szeretnék hallani!
Válasz idézéssel
2010-01-06, 16:28
Üzenet: #8
ez azt jelenti h attól h 14 vok, jobb vagyok nálad?Confused

áhhh...nem hiszemSmile
Válasz idézéssel
2010-01-06, 19:23
Üzenet: #9
Üdv köztünk!

Ha csiszolni akarod a hangzásvilágot, hát itt megtalálod a módját. Van pár VST és és progi, amivel javíthatsz a hangzáson. Ajánlanám az IZotope Ozone 4-et, vagy ha jó a géped és a hangkártyád is tűrhető, akkor a T-Racks-3-at. Valamint masterelési tanácsokat is találsz az oldalon. Jó fórumozást!
Válasz idézéssel
2010-01-06, 19:46
Üzenet: #10
Szia! Üdv a fórumon, hasznos időtöltést!
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás