Új válasz 
Bemutatkozás
2010-01-07, 20:16
Üzenet: #1
Bemutatkozás
Sziasztok!

Sempi vagyok 30 éves. Igaz tavaly novemberben regisztráltam de csak most mertem előhozakodni a bemutatkozással ( remélem elnézitekBlush ). Zenei műfajban kicsit kakukktojásnak számítok ezen a fórumon. 11 éve foglalkozok vendéglátó zenével,előtte egy fúvós zenekarban trombitáltam. Ami a zeneszerkesztés felé terelt, az a saját zenei alapok készítése.
Ha tudna valaki Egerben személyes segítséget nyújtani a progi kezelésével kapcsolatban annak nagyon örülnék és megköszönném!
Válasz idézéssel
2010-01-07, 20:26
Üzenet: #2
RE: Bemutatkozás
Üdvözlet köreinkben! Jó látni, hogy "igazi hangszeres" zenészek is ide-ide találnak. Smile
Válasz idézéssel
2010-01-07, 20:27
Üzenet: #3
Üdv köztünk!

Nem csak Egerben lehet, bár van egri tagunk is. Rengeteg leírás és tutorial videó is a segítségedre van, itt és a blogos oldalon. Ha pedig nem tudsz valamit, ott a segélykérő topic, ahol megválaszolják kérdésed. Jó fórumozást!
Válasz idézéssel
2010-01-07, 21:12
Üzenet: #4
szia, koszi hogy irtal, biztos hasznosithato az itt talalt info neked is, jo bongeszest!
Válasz idézéssel
2010-01-07, 21:25
Üzenet: #5
Köszi a bemutatkozást! Vélhetőleg rendelkeznek még páran tutorial-videó készítő ambíciókkal és hozzá való idővel, így remélem idén még több oktató vidi kerülhet fel a blogra Smile.
Válasz idézéssel
2010-01-08, 09:20
Üzenet: #6
Üdv Kakukktojás Big Grin

Nagyon kíváncsivál tettél, olyan szempontból, hogy milyen zenét írhatsz...
Remélem hallunk majd ilyeneket...
A program kezelésével sztem nem lesz gond, sok segítség van itt a fórumon.
Joo tekergetést kívánok!
Válasz idézéssel
2010-01-08, 09:44 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-01-08 - 11:49. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #7
Szia!

Sok kérdésre választ találhatsz itt. Van GYIK-unk, keresőnk, Segítek topic, de kérdezhetsz is bátran, ha valamit nem találsz! Smile
Válasz idézéssel
2010-01-08, 17:24
Üzenet: #8
Előre is köszi mindenkinek a segítséget!
Válasz idézéssel
2010-01-12, 19:59
Üzenet: #9
hali!!! ez mekkorakirály..ezek szerint tudsz játzsani igazi hangszeren,ezt lehetne kamatoztatni is,engem érdeekelne,szeretnék -majd eccer-ilyet vagy ilyesmit tenni a zenémbe
Válasz idézéssel
2010-01-14, 08:48
Üzenet: #10
Üdvözlet.Tutorial videókból sokat lehet tanulni.Anno én is azokból tanultam meg.És néha jobb is ha az ember azokból tanulja meg mert a későbbiekben ez megfog látszani(tapasztalatból mondom mert Dave kollegámat anno én tanítgattam)
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás