Új válasz 
Bemutatkozás
2010-01-17, 17:37
Üzenet: #1
Bemutatkozás
Sziasztok!

Lassan három éve foglalkozok zenével.Fura, mert nem is tudom már mi volt az amitől egyáltalán elkezdtem House zenét hallgatni, de nagyából ez indított el azon az úton amin jelenleg haladok. Szóval hallgattam a zenét és annyira tetszett és annyira élveztem (jelzem elötte hatalmas hip hop addict voltam és az elektronikus zene szóba sem jöhetett), hogy már nem volt elég az, hogy halgassam. Szerettem volna, ha mindenkinek áttudom adni azt az érzést amit a zene ébreszt bennem. Olaj volt a tűzre, hogy ekkoriban járkáltunk el ilyen bulikba, ahol lenyűgözött a DJ munkássága. Így elkezdtem én is gyakorolgatni otthon, kezdetben PC-n, majd elkezdtem építgetni saját kis setupomat. Mára hálistennek teljes a kép, bulikat csinálgatok és zenélek, csak mert imádom. Mostanában viszont már nem csak játszani szeretném a zenét, hanem csinálni is. Az FL volt az a program ami mellett letettem a voksom és elkezdtem tanulgatni, több kevesebb sikerrel. Márra már alapszintem tudom használni és nagyon örülök, hogy találtam egy magyar közösséget, ahol megoszthatom a tapasztalataimat és tanácsot kérhetek a nálam tapasztaltabb kollégáktól.
Válasz idézéssel
2010-01-17, 17:44
Üzenet: #2
RE: Bemutatkozás
üdv itt nálunk!Smile

reméljük itt sok dolgot tanulhatszWink
Válasz idézéssel
2010-01-17, 18:03
Üzenet: #3
Ebben biztos vagyok Smile Régóta keresek magyar FL-es közösséget. Eddig csak angol oldalakat találtam, illetve fórumoka. Szvsz örülök, hogy rátaláltam a fórumra Smile
Válasz idézéssel
2010-01-17, 18:16
Üzenet: #4
Üdv köztünk!
Kellemes fórumozást és böngészéstSmile
Válasz idézéssel
2010-01-17, 19:39
Üzenet: #5
szia, jo szorakozast!
Válasz idézéssel
2010-01-17, 21:14
Üzenet: #6
Üdv. közöttünk! Itt biztosan találsz megoldást mindent FL-es problémádra.
Válasz idézéssel
2010-01-17, 22:07
Üzenet: #7
Úgy látszik a gugliban erősítenünk kell még, vannak szabadon kóborló magányos farkasok Smile. Üdv köztünk!
Válasz idézéssel
2010-01-18, 06:27
Üzenet: #8
Van még belőlük sok, de szerencsére egy most is betért a bárányok közé Big Grin Üdv köztünk, jó fórumozást és tapasztalatszerzést!
Válasz idézéssel
2010-01-18, 06:30
Üzenet: #9
Üdvözlet!
Nagyon jó helyen jársz! Smile Jó fórumozást!
Válasz idézéssel
2010-01-18, 07:41
Üzenet: #10
Egy újabb művész a láthatáron.Üdv közöttünk!Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás