Új válasz 
bemutatkozás
2010-03-09, 07:39
Üzenet: #1
bemutatkozás
Üdv! Kis Krisztián vagyok, a Borsod megyei Ózd városában tengetem napjaimat.2005 ben kezdtem a zeneszerkesztést, és mivel már akkor a hard stílusokat kedveltem így nem volt kérdés hogy milyen zenéket akarok csinálni.Eleinte több félével próbálkoztam de hamar leragadtam a hardcore-nál.És a mai napig hardcore zenéket kreálok.
Munkámhoz mindig FL studiot használtam, kezdetben az 5-öt, majd 6 és 7.
Jelenleg még mindig a 7-et használom, én meg vagyok vele elégedve.Kezdetben nagy segítségemre volt egy régi jó barátom, aki már akkor FL-ezett, így sokat tanultam tőle, volt aki segítsen.De persze mindig van mit tanulni, ezért is vagyok itt!Big Grin
(Egy ideje már regisztált tag vagyok, csak ritkán jutok fel ide,de lehetőségeim szerint megpróbálok aktívabb tag lenni!Smile)
Válasz idézéssel
2010-03-09, 07:46
Üzenet: #2
RE: bemutatkozás
Üdvözlet!
Ha felnézel néha a fórumra, biztosan tanulsz új dolgokat.
Sok sikert a zenében és jó fórumozást!
Válasz idézéssel
2010-03-09, 08:26
Üzenet: #3
udv itt, koszi hogy irtal, jo forumozast!
Válasz idézéssel
2010-03-09, 12:59
Üzenet: #4
Üdvözöllek köreinkben! Jó alkotást! Smile
Válasz idézéssel
2010-03-09, 13:59
Üzenet: #5
Üdv itt (is)! Jó fórumozást és hasznos kommentelést, hogy tudj indulni a versenyen Tongue
Válasz idézéssel
2010-03-09, 14:57
Üzenet: #6
hali, üdv itt, jó fórumozást, te talán tudsz tanácsot adni nekem a kickreSmile

sok jó tracket és még pár hszt ahhoz h a hónap zenéje versenyen tudj indulniBig Grin
Válasz idézéssel
2010-03-09, 15:51
Üzenet: #7
(2010-03-09 14:57)harderstylez Írta:  hali, üdv itt, jó fórumozást, te talán tudsz tanácsot adni nekem a kickreSmile

sok jó tracket és még pár hszt ahhoz h a hónap zenéje versenyen tudj indulniBig Grin

A recko - receptek hangokra c. témában írtam egy rövid hsz-t kickkel kapcsolatban.Egyébként neked a HS hez a junglist VST-t tudom ajánlani. Jó dobokat lehet vele kreálni, leginkább csak HS HC és jump stílusokhoz jó, de ha valaki nagyon odateszi magát akkor biztos tud "sima" kick et is tekerni belőle.
Válasz idézéssel
2010-03-09, 15:57 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-11 - 18:56. Szerkesztette: Tib.)
Üzenet: #8
(2010-03-09 15:51)overvoice Írta:  A recko - receptek hangokra c. témában írtam egy rövid hsz-t kickkel kapcsolatban.Egyébként neked a HS hez a junglist VST-t tudom ajánlani. Jó dobokat lehet vele kreálni, leginkább csak HS HC és jump stílusokhoz jó, de ha valaki nagyon odateszi magát akkor biztos tud "sima" kick et is tekerni belőle.

próbáltam volna a junglistet használni, de sajna állandóan hibát ír ki, akármeik verziót teszem fel.Undecided
Válasz idézéssel
2010-03-09, 18:38 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-10 - 08:34. Szerkesztette: pukiface.)
Üzenet: #9
próbáltam volna a junglistet használni, de sajna állandóan hibát ír ki, akármeik verziót teszem fel.Undecided
[/quote]

Nekem a 3.2 -es verzió van, nekem telepítés után frankó. Bekeresem FL ben és müxik is. Nem tudom lehet-e itt ilyeneket linkelni... feltöltöttem.Próbáld meg ezt!Smile

edit pukiface: köszi hogy próbálsz segíteni, de a fórumon nincs warez, így csak a program nevét, vagy a hivatalos oldalát szoktuk linkelni, köszi!
Válasz idézéssel
2010-03-09, 18:40 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-09 - 18:40. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #10
nyugalom már megy a gubanc megszűnt!Smile (megtaláltam magam a megoldást.Big Grin)

használsz camelphat3-at?
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás