Új válasz 
Bemutatkoznék :)
2012-05-09, 13:51 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2014-04-13 - 10:37. Szerkesztette: Alexander Soldier.)
Üzenet: #1
Bemutatkoznék :)
Sziasztok Alexander Soldier vagyok Smile
1997-ben születtem és úgy kb. 2 éve probálgatom a zenekészítést az FL-Studioban Big Grin
Azért csatlakoztam mert látom hogy normális közösség van, és tényleg nagyon sokat tud segíteni egy fórum akár egy karrier építésben és persze rengeteg dolgot is lehet tanulni. Általában Progressive House stílusú számokat készítek, bár van amikor "elborul az agyam" előfordul pár sötétebb szám is, de ezeket általában nem szoktam publikálni Tongue
Kedvenc zenészeim/producereim: Avicii, Jakob Liedholm, Richello, Alesso.Smile
Remélem hasznos tagja leszek a fórumnak.

Elérhetőségeim:
E-Mail - alexandersoldierofficial@gmail.com
SoundCloud - soundcloud.com/alexanderworld
Facebook - facebook.com/alexanderworld
Válasz idézéssel
2012-05-09, 14:42
Üzenet: #2
RE: Bemutatkoznék :)
Légy üdvözölve! Smile

A zenédhez pár tipp:
A dallam elég jó, bár az utolsó hang mintha nem passzolna de ez nem 100% majd a többiek megerősítik v. megcáfolják Smile A tapsot általában minden 2. és 4. kick-hez programozzák house körökben (illetve manapság divat mindegyikhez), nálad ez az 1. és a 3. kicknél szól, ami nekem kicsit zavarta a fülem. A cin szerintem túl erősen szól, a kicket pedig nem nagyon hallani amikor beindul a zene amin egy kompresszor segíthet. Kicsit lehetne változatosabb, de mindenképpen igéretes kezdet!
Válasz idézéssel
2012-05-09, 14:46
Üzenet: #3
Érezd jól itt magad! Smile
A zenéd az egy remake akar lenni, vagy saját? Csak mert nagyon emlékeztet egy zenére, csak nem ugrik be melyikre.
Válasz idézéssel
2012-05-09, 14:50 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-05-09 - 14:53. Szerkesztette: Alexander Soldier.)
Üzenet: #4
Köszönöm Smile
Hááát... Big Grin Olyan Remake meg Saját is , mert a dallamot másoltam nagyjából (néhány hangot megváltoztattam benne) a többi a dob meg az ienek sajátok Big Grin

Dogeiz köszönöm Smile
Kismercse csak hogy segítsek Smile
Válasz idézéssel
2012-05-09, 15:25
Üzenet: #5
Üdvözlet, remélem nem egy-kétszer, hanem annál többször is látni fogunk errefelé Smile
Válasz idézéssel
2012-05-09, 18:26
Üzenet: #6
Üdvözöllek én is és jó fórumozást kívánok neked.Smile
Válasz idézéssel
2012-05-09, 18:46
Üzenet: #7
Köszönöm szépen Smile
Válasz idézéssel
2012-05-12, 07:05
Üzenet: #8
Üdv köreinkben! Smile.
Válasz idézéssel
2012-05-15, 08:48
Üzenet: #9
Üdv itt!
Első hallásra jók a munkáid. Bár némi finomításra szorulnak. Csak a dobok szempontjából mert a többi szépen össze van rakva. Smile Meglep, hogy sok errefelé a velem egykorú. Sok sikert a további fejlődéshez! Hajrá! Big Grin
Válasz idézéssel
2012-05-15, 13:51
Üzenet: #10
Köszönöm Szépen Smile
A dobokkal nem vagyok én se megelégedve Sad
Próbáltam compressoros megoldást is de az se segít sokat ezek szerint Big Grin
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás