Új válasz 
bemutatkozom
2012-03-18, 10:53 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-03-18 - 10:55. Szerkesztette: Bassment230.)
Üzenet: #1
bemutatkozom
Sziasztok!
20 éves vagyok, Budapesten tanulok a BGF-en.
Szabadidőmben próbálkozom a zeneszerkesztéssel; eddig eredmény nélkül Undecided Youtube-os tutorialokból szedegettem össze a dolgokat, de még sok minden hiányzik. Remélem ezen a fórumon még többet megtudok Big Grin
Már régebben rátaláltam erre a közösségre, de addig nem akartam regisztrálni, amíg nincs legalább egy szerzeményem.
Pár napja elkészült az első számom, ami meg is található a Zene áttekintőben.
Leginkább a Dubstep és a House érdekel.
A zeneszerkesztés nálam maga a cél Smile Nagyon kikapcsol, amikor hajnalig nyúzom az FL Studio-t. Napközben nem is igen szoktam használni Big Grin
Válasz idézéssel
2012-03-18, 11:05
Üzenet: #2
RE: bemutatkozom
Nyugi, nekem már 3 éve komolyabb eredmény nélkül telik a zeneszerkesztés... Big Grin Üdvözlet, hasznos fórumozást!
Válasz idézéssel
2012-03-18, 17:05
Üzenet: #3
Szia és jo tanulgatást.SmileCool
Válasz idézéssel
2012-03-18, 20:36
Üzenet: #4
(2012-03-18 10:53)Bassment230 Írta:  Sziasztok!
20 éves vagyok, Budapesten tanulok a BGF-en.
Szabadidőmben próbálkozom a zeneszerkesztéssel; eddig eredmény nélkül Undecided Youtube-os tutorialokból szedegettem össze a dolgokat, de még sok minden hiányzik. Remélem ezen a fórumon még többet megtudok Big Grin
Már régebben rátaláltam erre a közösségre, de addig nem akartam regisztrálni, amíg nincs legalább egy szerzeményem.
Pár napja elkészült az első számom, ami meg is található a Zene áttekintőben.
Leginkább a Dubstep és a House érdekel.
A zeneszerkesztés nálam maga a cél Smile Nagyon kikapcsol, amikor hajnalig nyúzom az FL Studio-t. Napközben nem is igen szoktam használni Big Grin

Heló! Én is új tag vagyok, és én is bírom a dubstepet. Adhatnál néhány tanácsot Smile) pl.,hogy te csak fl-el tolod, vagy más progrikat és használsz hozzá?
Üdvözletem
Válasz idézéssel
2012-03-18, 21:22
Üzenet: #5
Üdvözletem, én is "dubstepes" vagyok főleg, de minden stílusból tudok egy keveset (talán pont ezért nincs még számom?:O)
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás