Új válasz 
Bemuti !
2012-10-12, 19:29
Üzenet: #1
Bemuti !
Sziasztok!
A nevem B.B.Gin, de többnyire csak Ginnek szólítanak, ami alatt nem a piára gondolunk. Smile
Koromhoz mérten (47) közel 30 éve foglalkozom zenével. Hangszeren kezdtem (basszusgitár 15 év)majd át eveztem a Dj iparba ahol amatőr előadóként próbáltam kamatoztatni a zenei alapokat.
Chill Out, Easy Listening, Acid Jazz és Progressive Goa Trance az én műfajom. Fél éve eladtam a teljes dj pultom, de nagyon hiányzik a zenében való rendszeres jártasság. Ez idáig mások szerzeményeivel hoztam a formám, de most kedvet kaptam a zeneszerkesztésre. Őszintén szólva tök kuka vagyok az egészhez és csak ma vágtam bele a lecsóba. Jelenleg egy FL Studio 10-es verzióval rendelkezem melyhez egy Akai MPK Mini a segítő társam. Bizonyára fogok sok hülyeséget, kérdezni hisz számomra kissé ismeretlen még ez a világ. Röviden ennyi aztán lesz ami lesz Blush
Válasz idézéssel
2012-10-12, 19:37
Üzenet: #2
RE: Bemuti !
Üdvözletem neked és biztos vagyok benne a legjobb helyre kerültél, hülye kérdés meg nincs csak neked ismeretlen.Big Grin Jó kapcsolat építés és hasznos tanulást kívánok.Smile
Válasz idézéssel
2012-10-12, 22:13 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-10-12 - 22:13. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #3
30 éve a zenében? Atyavilág... az ilyenekre eléggé rácsodálkozok mindig, tökmagnak érzem magam szerény korommal Big Grin Üdvözlet, és én is csak azt tudom mondani, hogy hülye kérdés nem létezik. Smile
Válasz idézéssel
2012-10-13, 06:53
Üzenet: #4
(2012-10-12 22:13)The Convicted Írta:  30 éve a zenében? Atyavilág... az ilyenekre eléggé rácsodálkozok mindig, tökmagnak érzem magam szerény korommal Big Grin

Ne érezd magad "tökmagnak" hisz a zene kortalan. Ez nem olyan mint a sport vagy bár mi más ahol a kor számít. A zenei műfajban mindenki tanul a másiktól mindegy az hogy idős vagy fiatal. Jelen esetben pont én a "vén marha" gyűjt tapasztalatot az ifjú titánoktól Ti akik már ebbe a digitális zenei világba születtetek bele. Én későn 30 évesen kerültem bele a party életbe ahol számomra mind máig megállt az idő. Smile
Válasz idézéssel
2012-10-13, 07:25
Üzenet: #5
Üdvözlet itt! Én sem vagyok mai gyerek és magát az Fl studio-t 3 hónapja használom - eddig más platformokon zörögtem Smile - de mióta itt tag vagyok azóta rengeteg dolgot olvastam/ellestem/tanultam az itteni írásokból - tagoktól.Neked is jó böngészést meg beépülést kívánok Big Grin
Válasz idézéssel
2012-10-13, 07:30
Üzenet: #6
Smile üdv itt.--és a végtelen idő ócéánján Big Grin goa --psytrance,darkpsy fullon vagyis jobban véleményezve psyhedelikus elektronikai zenebona..nos hajrá,elő a kérdésekkel.. Smile

Namaste
Válasz idézéssel
2012-10-13, 09:25
Üzenet: #7
Köszönöm a lelkesítést, de egyenlőre csak a beállításokkal küzdök.Szo szo már sikerült összhangba hoznom az akai midit magával az Fl stúdióval.Az újdonság varázsával hajnali 5-ig nyomtam.Smile Természetesen most is megragadnék a saját stílusomon belül így maradnék a chill out, ill. progressive goa vonalon. Az agyamban már megszülettek a hangok már csak meg kéne őket találnom a programban vagy más egyéb helyen.Ha erre van némi 5letetek azt nagyon megköszönném.Az, hogy ezt még hogy hozom össze úgy hogy rögzíteni tudjam majd valamely topikban leinfozom.
Válasz idézéssel
2012-10-13, 09:58
Üzenet: #8
esetleg pár vsti nem árt,és wav packok
Válasz idézéssel
2012-10-18, 19:39
Üzenet: #9
Üdvözletem, sok sikert! Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Bemuti Morebit 8 1,873 2010-01-24 14:49
Utolsó üzenet: The Convicted
Bug Bemuti str 13 3,147 2009-04-19 19:23
Utolsó üzenet: str

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás