Új válasz 

A téma értékelése:
  • 0 Szavazatok - 0 Átlag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Big Room House
2014-07-02, 12:05
Üzenet: #1
Big Room House
Mi a véleményetek erről a stílusról? Kedvencek?
Válasz idézéssel
2014-07-04, 21:08
Üzenet: #2
RE: Big Room House
Főleg a hardstyle előadók kicsapongásai azok, melyek ebben a zenei stílusban megfognak (mármint amikor ők csinálnak 1-2 bigroom számot). Túlzásba azért nem viszem a hallgatását, alkalmanként hallgatom csak.
Válasz idézéssel
2014-07-07, 08:05
Üzenet: #3
Én mostanában nagyon ráálltam a mainstream bigroom housera (Martin Garrix, stb.). Nagyon tetszett az új hangzásvilága miatt, de már pár nap után rájöttem, hogy szinte mindegyik egy kaptafa. Egyébként az 538 Dance Smash válogatást hallgatom most.
Válasz idézéssel
2014-07-07, 19:08
Üzenet: #4
(2014-07-04 21:08)laccas Írta:  Főleg a hardstyle előadók kicsapongásai azok, melyek ebben a zenei stílusban megfognak (mármint amikor ők csinálnak 1-2 bigroom számot).

Hogy micsoda? Big Grin Ha az ilyen TNT-szerű zenékre gondolsz vagy például Bass Modulators - Let Me See Ya számra, azt se mondanám big roomnak (house-nak meg végképp nem), bár tény, hogy a felépítés hasonló, de a használt hangokban nagy az eltérés.
Válasz idézéssel
2014-07-11, 14:01
Üzenet: #5
nem akarom piszkálni őket, mer' hát egészségükre de én ezzel az egy képpel fejezném ki véleményem. :3

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hpho...4532_n.jpg
Válasz idézéssel
2014-07-15, 12:24
Üzenet: #6
Én most ezeket hallgatom:

Martin Garrix - Proxy
Dimitri Vegas, Like Mike, Garrix - Tremor
Moti - Dont Go Lose it
Ummet Oczan - Raise Your Hands
Jetfire, Happy Enemies - International
Hardwell - Everybody is in the place
Jus Jack - Stars
Dj Snake, Lil Jon - Turn Down for What
Martin Garrix, Firebeatz - Helicopter
DVBBS, Borgeous - Tsunami

De hogy ne legyek teljesen szűklátókörű, régi Blink 182-t is hallgatok! Big GrinCool
Válasz idézéssel
2014-07-17, 14:19
Üzenet: #7
(2014-07-07 19:08)The Convicted Írta:  Hogy micsoda? Big Grin Ha az ilyen TNT-szerű zenékre gondolsz vagy például Bass Modulators - Let Me See Ya számra, azt se mondanám big roomnak (house-nak meg végképp nem), bár tény, hogy a felépítés hasonló, de a használt hangokban nagy az eltérés.

Meghallgattam ezt a Let Me See Ya-t, hát ez nagyon nem Bigroom House, inkább mondanám hardstyle-nak, márcsak a bpm miatt is.
Válasz idézéssel
2014-07-18, 14:44
Üzenet: #8
Igen, nem írtam le szándékosan, laccas úgy is tudja, hogy melyik műfajról lenne szó. De a big roomos kicsapongást most fogtam fel, hogy nem a hardstyle műfajon belül értette, hanem arra, hogy az előadók ebben a műfajban is próbálkoznak Big Grin Erre két friss példát tudok is, például W&W és Headhunterz "Shocker" zenéje, illetve a nemrég elkészült Blasterjaxx és D-Block & S-te-Fan collab. Nem olyan rosszak, de egy idő után kissé unalmasnak hat, maradjanak csak a kaptafánál Tongue
Válasz idézéssel
2015-03-20, 09:16
Üzenet: #9
Van ötletetek, hogy szombaton melyik budapesti discoba menjek? Big Grin Tömény big room-ot akarok ropni!
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás