Új válasz 
BonFire lomjai
2011-03-30, 08:38
Üzenet: #101
RE: BonFire lomjai
Én is meghallgatom, hogy mit hoztatok össze. Előre is gratulálok, nem kevés melóval jár egy egész banda vezénylése Smile. Attól hogy digitális zenészek megnevezéssel fut a fórum, nem jelenti azt hogy kötelező vst-ket használni a zenében Smile. Mivel az összerakás egyébként is valamilyen programban történik (legalábbis úgy gondolom Smile). Ezért ez már tökéletesen belefér a digitális kategóriába.
Válasz idézéssel
2011-03-30, 12:48
Üzenet: #102
(2011-03-30 08:38)laccas Írta:  Én is meghallgatom, hogy mit hoztatok össze. Előre is gratulálok, nem kevés melóval jár egy egész banda vezénylése Smile. Attól hogy digitális zenészek megnevezéssel fut a fórum, nem jelenti azt hogy kötelező vst-ket használni a zenében Smile. Mivel az összerakás egyébként is valamilyen programban történik (legalábbis úgy gondolom Smile). Ezért ez már tökéletesen belefér a digitális kategóriába.

Így van. Az összes felvétel és keverés ma már digitálisan történik. Analóg cuccokra kinek telik? Meg ma már minden valamire való stúdiófelvétel a legózásról szól. Vannak nehéz részek, amelyeket elég egyszer feljátszani pontosan, és ha nem megy, akkor másolunk, vágunk, beillesztünk. Meg egy csomó helyen csalunk, ha úgy hatékonyabb a munka és jobb a végeredmény. Wink
Válasz idézéssel
2013-07-01, 22:34 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-07-02 - 15:22. Szerkesztette: BonFire.)
Üzenet: #103
Két napja az Absynth-et gyötörgetem, ez lett belőle…

Menacequence - by BonFire©

---Frissítés---

Ez egy mai hangszín egy ma született ötlettel. Még metálzene is lehet belőle a végén.

Eb moll pentaton szekvencia
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás