Új válasz 
ChakaChe Rap
2013-05-02, 13:42
Üzenet: #21
RE: ChakaChe Rap
ismét jelentkeznék a "Dzsungelharc metál verzió" youtube-os változatával.. még télen felvettünk egy spanommal pár képsort, abból kreáltam egy videót hozzá. a komolytalan videó talán kicsit ellensúlyozza a szövegvilág (túl)komorságát, így esetleg jobban fogyaszthatóvá válik az egész Smile

Válasz idézéssel
2013-05-03, 06:14
Üzenet: #22
(2013-05-02 13:42)ChakaChe Írta:  ismét jelentkeznék a "Dzsungelharc metál verzió" youtube-os változatával.. még télen felvettünk egy spanommal pár képsort, abból kreáltam egy videót hozzá. a komolytalan videó talán kicsit ellensúlyozza a szövegvilág (túl)komorságát, így esetleg jobban fogyaszthatóvá válik az egész Smile

A komor szövege ellenére ez a zene az egyik kedvencem. Imádom a lüktetését, a mondanivalóját, a dallamát és úgy ahogy van. De jó!!!!!! Osztom is ha nem gond.
Válasz idézéssel
2013-05-03, 06:18
Üzenet: #23
(2013-05-03 06:14)Golden Man Írta:  A komor szövege ellenére ez a zene az egyik kedvencem. Imádom a lüktetését, a mondanivalóját, a dallamát és úgy ahogy van. De jó!!!!!! Osztom is ha nem gond.

az osztásért mindig roppant hálás vagyok! köszönöm szépen! Smile
Válasz idézéssel
2013-10-29, 19:18
Üzenet: #24
..április óta bizony nem volt igazán időm komolyabb projektek kivitelezésére.. ilyen a gyereknevelés Wink de azért a szabad párperceimben nem hagytam porosodni a cuccom Big Grin

Válasz idézéssel
2013-10-30, 06:28
Üzenet: #25
(2013-10-29 19:18)ChakaChe Írta:  ..április óta bizony nem volt igazán időm komolyabb projektek kivitelezésére.. ilyen a gyereknevelés Wink de azért a szabad párperceimben nem hagytam porosodni a cuccom Big Grin

De rég hallottam ilyen jó hangulatú, jó szövegű zenét! Hatalmas vagy, csak azt tudom mondani, hogy mit keresel te itt az amatőrök között??? Big Grin Nagyon profi amit csinálsz! Imádom! Emelem kalapon! Köszi ezt a zenét. Hatalmas élmény volt és osztom is a face-n. Peace Cool
Válasz idézéssel
2013-12-25, 15:15 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-12-25 - 15:16. Szerkesztette: ChakaChe.)
Üzenet: #26
kedves fórumozók, boldog karácsonyt nektek!

Válasz idézéssel
2013-12-26, 16:01 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-12-26 - 16:03. Szerkesztette: Golden Man.)
Üzenet: #27
(2013-12-25 15:15)ChakaChe Írta:  kedves fórumozók, boldog karácsonyt nektek!

Nagy király vagy, imádom a zenéidet! Big Grin ... boldog karácsonyt!
Válasz idézéssel
2013-12-27, 08:57
Üzenet: #28
köszönöm szépen, a dalban foglaltak szerint össze is jött a karácsonyom! Big Grin
Válasz idézéssel
2016-10-10, 15:24 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2016-10-18 - 15:46. Szerkesztette: ChakaChe.)
Üzenet: #29
Bug RE: ChakaChe Rap
Durva, hogy közel 3 év!!! telt el a legutolsó post óta... shocked Persze nem lustálkodtam ez idő alatt sem, de mióta megszületett a lányom, lényegesen kevesebbet tudok időben magamra és szeretett DAW-omra fordítani. Big Grin Na de nézzük csak addig is:

SZERELEMKAPU - a legújabb, tán az egyik kedvencem is. Mondhatni, eléggé populáris kategória. Rolleyes

GO TO M.F. HELL - ez az előző nóta szöges ellentéte. Ha a fenti dal a "szeretlek", akkor ez bizony az "utállak". Nem igazán populáris, randa (és mégis oly kedves) HARDCORE/GABBER cucc ez.

RAPKÖCSÖG - a végére az eddigi legsikeresebb és egyben leghirhedtebb dalom hagytam melyben országunk legmenőbb "repperének" munkásságát, tehetségét méltatom. VIGYÁZAT! SZÓKIMONDÓ, OCSMÁNY SZÖVEG!

KELLEMES HALLGATÁST!
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás