Új válasz 
DJ BBB
2012-05-22, 18:30
Üzenet: #11
RE: DJ BBB
Hát a dubstep már csak ilyen...Smile
Válasz idézéssel
2012-06-18, 20:00
Üzenet: #12
Sziasztok!
A hétvégén kis műfajváltás közepette csináltam 3track-et, ezeket egybe feltettem a youtube-ra:
Szerintetek hogy sikerültek?
Köszi előre is!
És minden sulisnak jó szünetet!! Big Grin
Válasz idézéssel
2012-06-18, 21:39 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-06-18 - 21:41. Szerkesztette: Jack95.)
Üzenet: #13
Az első résszel egy baj van. Az, hogy monoton. De egyébként a dallama az nagyon jó, meg is lepődtem, hogy mennyire tetszett nekem. Big Grin De ha esetleg tovább dolgoznál rajta, akkor egy iszonyatosan jó számot lehetne kihozni belőle. Ebben a részben nagyon sok lehetőség lapul! Smile

Nos a második rész. Ez már változatosabb, viszont itt meg a dallam nem annyira jó mint az elsőbe. Nehogy félreértsd nem azt mondom, hogy nem jó, csak az előző jobb volt. Viszont még ezen is lehetne csinálni valamit. Valami hiányzik belőle, most így nem jövök rá hogy mi(lehet hogy azért, mert mindjárt elalszom), de úgy érzem, hogy valami még kéne bele. ( Ez az én véleményem, nyugodtan mondd meg, ha máshogy gondolod!)

A harmadik rész: Ennél is ugyanaz a problémám,mint igazából az elsőnél. Végig csak ugyanaz a dallam megy. De ebből is ki lehetne hozni egy nagyon jó számot, nem mintha így nem lenne jó... Smile

Mióta fl-ezel?

További jó zenélgetést! Smile
Válasz idézéssel
2012-06-19, 11:11
Üzenet: #14
Köszi a választ!
A dallamaimmal sokszor megkaptam már, hogy monoton, majd változtatok rajta.
Amúgy szerintem is az első lenne a legjobb, úgyhogy azon még dolgozom majd Smile
Az fl-el már jó 2éve ismerkedem, de így komolyabban csak fél éve kezdem vele szerkesztgetni Smile
Köszi, neked is jó fl-ezést! Smile
Válasz idézéssel
2012-06-19, 13:52
Üzenet: #15
1.: Valóban kicsit monotonná teszi a zenét, hogy csak a dallamot vezeted benne végig... nem sokat segített rajta, hogy volt 0:58-nál néhány másodpercnyi szünet az explosion miatt... Ha hozzáraksz egy faja fel- és levezetést, élvezetes lesz a zene Big Grin

2.: Nagyon furcsának hangzik... ilyen leaddel nem szoktak ilyen műfajban próbálkozni. A robothang is kicsit ócskának tűnik, nagyon monotonon, egyhangúan darálja el a szöveget Big Grin Ennek ellenére van benne fantázia. Az egysíkúságot itt is hanyagolni kellene, színesíts Wink

3.: Mint az elsőnél... jól hangzana egy kicsikét szebb basszussal.
Válasz idézéssel
2012-06-19, 14:00
Üzenet: #16
JA, a lead-eimen még változtatnom kéne,
a robothang az sima fl-es cucc.
Akkor még dolgozom rajtuk Big Grin
Köszi a választ!
Válasz idézéssel
2012-09-25, 16:21
Üzenet: #17
Heló mindenkinek! Itt van az új deadmau5 mixem:
Szerintetek milyen lett? Smile
Válasz idézéssel
2012-09-25, 17:16
Üzenet: #18
Hát így magában eléggé üres szerintem.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás