Új válasz 
DJ Mag Top 100 - 2012
2012-10-18, 16:33 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-10-18 - 16:35. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #1
DJ Mag Top 100 - 2012
http://www.facebook.com/djmagazine

Néhány 100-on kívüli előadó már ismert a listáról Smile

Számomra Technoboy, Evil Activities és Showtek az érdekes, Showtekék visszaesése annyira nem lep meg... Fatboy Slim és Matt Darey is megérdemelte volna nálam a Top 100-at legalább. Producerként sokat letettek az asztalra már, de biztos vagyok benne, hogy DJ-ként is jól megállnák ott a helyüket.

Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is persze Big Grin
Válasz idézéssel
2012-10-18, 17:26
Üzenet: #2
RE: DJ Mag Top 100 - 2012
nálam vannak jó mixek meg kevésbé jókSmile ha gondolod teszek fel vhová kedvenceket
Válasz idézéssel
2012-10-18, 18:49
Üzenet: #3
BT lepett meg a 130. helyével... Smile Arnej a 134, Solarstone 138. De én hülyeségnek tartom ezt a listát, szerintem nem mindig az a number one, aki tényleg oda való, és vannak olyan stílus rétegek amik manapság már nem annyira populáris, tegyük fel ott van az említett Showtek, én is csak azért ismerem mert minden evő vagyok és Hardstlye-t is hallgatok, és a maguk stílusában a Showtek sokkal kiemelkedőbb mint mondjuk David Guetta, aki megint viszi az egészet a fake dj-s kedésével. Számomra Armin van Buuren az első, holott a második (na mindegy, megint a dévid gettó). Szóval ezt kategorizálni kellene, mert David Guetta-t mindenki ismeri, rádióba is nyomatják a zenéit, no de egy Showtek-et nem... ha csak nem online rádióról van szó, avagy kint külföldön Németországban és Hollandiában biztos van erre szakosodott "normál" rádió is. Arra akarok kilyukadni, hogy sajnos nagyon nincs ennek így értelme, na meg manapság ez az el house-osított r&b (fogalmam sincs Guetta milyen stílust is csinál, nekem ilyennek tűnik) a menő, így ezt hallgatják többet, jó hogy Guetta a nyerő. Amíg a trance volt a "király" addig Armin és Tiesto volt a number one, attól függően ki tudott kiadni jobb trackeket a garázsból Big Grin De azért még mindig ott vannak a 2. illetve 3. helyen, mondjuk Tiesto azért 3. helyen kullog, mert stílust váltott és ez sokaknak nem jön be, ahogyan nekem se, így aki Tiesto kedvelő volt, az áttért Arminra, mert az még Trance-t nyomat (szerencsére) Smile
Válasz idézéssel
2012-10-19, 22:34
Üzenet: #4
Az első 10 helyezettje a szavazásnak:

1. Armin van Buuren
2. Tiesto
3. Avicii
4. David Guetta
5. Deadmau5
6. Hardwell
7. Above and Beyond
8. Dash Berlin
9. Afrojack
10. Skrillex

Így kell ezt, David még a dobogóról is lecsúszott Big Grin Egyébként ami szívderítő számomra, az a nagy számú hardstyle DJk/előadók megléte a 100on belül, egész pontosan 11 Smile
Válasz idézéssel
2012-10-20, 19:23
Üzenet: #5
Az én véleményem az, hogy szép és jó ez a lista, de az évek alatt szakmai díjból átment közönségdíjba és most már csak az számít, hogy ki hány embert tud mozgosítnai facebookon. (tavaly óta csak ott lehet leadni a voksokat). Így ez igazából egy népszerűségi lista, azt viszont úgy is le lehetne mérni, hogy kinek hány like-olója van.
A listából az is kiderül, hogy az emberek nem tesznek különbséget dj és producer között, hiszen aki egyszer is hallotta Aviciit vagy Skrillexet mixelni az nem tenné be a top100ba sem egy dj listán nem, hogy a top10-be. (Mindkettő zenéjét szeretem egyébként)
Válasz idézéssel
2012-10-21, 17:46
Üzenet: #6
Esetleg valaki nem tudja hogy hol lehet megnézni a többi helyezettet, mert úgy tudom 350-ig vagy még tovább is megy ez a lista.
Válasz idézéssel
2012-10-21, 21:11
Üzenet: #7
(2012-10-21 17:46)Abott Írta:  Esetleg valaki nem tudja hogy hol lehet megnézni a többi helyezettet, mert úgy tudom 350-ig vagy még tovább is megy ez a lista.
Elvileg később elérhető lesz az oldalon az összes. A dj MAG facebook oldalán a 100. hely fölöttiek is kint sorakoznak (nem tudom, hogy meddig).
Válasz idézéssel
2012-10-22, 07:33
Üzenet: #8
Értem, csak az oldalon nézegettem a tavalyi és a tavalyelőtti listát és ott is csak 100-ig van fenn. De akkor most figyelni fogom az oldalt is meg a Facebookot is. Ha valaki esetleg rábukkan a hosszabb listára akkor az linkelje be.
Válasz idézéssel
2012-10-22, 07:39
Üzenet: #9
Számít ez valamit is? : )
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás