Új válasz 
FL Studio probléma
2016-02-06, 10:47
Üzenet: #1
FL Studio probléma
Üdv,

Nem rég újratelepítettem a gépemet és azóta nem egészen úgy működik az FL Studio, ahogy szeretném.

11.-et használok és olyan probléma áll fenn, hogy a 8 giga RAM-ból 3 gigánál nem használ többet a program, viszont a CPU 100%-on fut, ezért nagyon lassú. 64 bites Windows 7 van fent, de Windows 10-nél is ugyanezt csinálta. A 32-es alkalmazás is fut, ott csak 60-70%-ot használ a CPU-ból szóval nem akadozik úgy mint a 64-es, de nehezen lehet vele dolgozni.

Találkozott már valaki hasonlóval? Mi okozhatja a problémát? Próbáltam több verziót (a 12-t is).

Processzor: Intel Core i5-3470 3.2GHz (4 magos)
Alaplap: ASUS P8H77-V

Köszi a segítséget
Tamás
Válasz idézéssel
2016-03-06, 20:09
Üzenet: #2
RE: FL Studio probléma
szinte egyforma a specifikációnk gépben, nálam 2 hete kezdődött el ez a jelenség, hogy a proci felkúszik nagyon gyorsan, eddig ilyen problémám nem volt.nem telepítettem újra, hozzá se értem a filejaihoz, egyszerűen csak használtam.Én se értem mi áll e mögött de nagyon idegel, mert másképp nem tudok zenélni most mint hogy ahol épp tartok azt kimentem wavba és folytatom egy új project fileban.

Azt nem tudom, hogy tudod e de van egy ilyen indító file is c:\Program Files (x86)\Image-Line\FL Studio 11\FL (compatible memory).exe
elvileg ezzel 4gb ram felett is tudja kezelni az FL-t.
Válasz idézéssel
2016-07-08, 14:18
Üzenet: #3
(2016-02-06 10:47)Flashtech Írta:  Üdv,

Nem rég újratelepítettem a gépemet és azóta nem egészen úgy működik az FL Studio, ahogy szeretném.

11.-et használok és olyan probléma áll fenn, hogy a 8 giga RAM-ból 3 gigánál nem használ többet a program, viszont a CPU 100%-on fut, ezért nagyon lassú. 64 bites Windows 7 van fent, de Windows 10-nél is ugyanezt csinálta. A 32-es alkalmazás is fut, ott csak 60-70%-ot használ a CPU-ból szóval nem akadozik úgy mint a 64-es, de nehezen lehet vele dolgozni.

Találkozott már valaki hasonlóval? Mi okozhatja a problémát? Próbáltam több verziót (a 12-t is).

Köszi a segítséget
Tamás

Szia! Ugyanez a problémám nekem is. Az a project ami 9-alatt fut vidáman 64 bites változaton kiveri a cpu-t. Én is végigpróbáltam 10-12-ig mindegyiknél ugyanaz a probléma. Kezdem feladni. Nem tudok addig 4 gb feletti zenét készíteni.
Kaptál már tippet?

Üdv: Abyss
Válasz idézéssel
2016-07-21, 18:25 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2016-07-21 - 18:44. Szerkesztette: 23:32.)
Üzenet: #4
Próbáljátok ki, hogy a betöltött külső hangszerek bal felső sarkában van egy fogaskerék, arra katt, processing fül és tegyétek bridged modba.Csatolok 2 képet arról, hogy mennyi ramot eszik bridged és non bridged módban.

itt nincs bekapcsolva a bridged mód, nézzétek mennyi ramot kajál.

https://postimg.org/image/pn4cwnbx3/

És bridged módban

https://postimg.org/image/ji9ms0txd/

szerintem magáért beszél a két kép.

itt van még két kép

unbridged https://postimg.org/image/o8ue6b8lt/
bridged https://postimg.org/image/f49gsoxdj/
Válasz idézéssel
2016-07-22, 10:41
Üzenet: #5
Köszi a tippet! Próbálkozok.

Üdv:Abyss
Válasz idézéssel
2016-08-17, 19:40 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2016-08-17 - 19:40. Szerkesztette: lac19.)
Üzenet: #6
Sziasztok.
Olyan problémám lenne, hogy Fl Studioban nem tudok betölteni MP3-at. Se Edisonba se Audio Clipbe se sehova. Külföldi oldalakon és Image Line forumain ugyan olvastam, hogy codec probléma lehet. Le is töltöttem a K-Lite codec pakkot, de nem oldotta meg a problémát. Ötlet valakinek???
Segítségeteket előre is köszönöm!!!
Laci
Válasz idézéssel
2016-08-28, 14:28
Üzenet: #7
(2016-02-06 10:47)Flashtech Írta:  Üdv,

Köszi a segítséget
Tamás

Helo.
Én most Fl studio 12.2 -t használok,a probléma nálam is ugyanaz.Valahol a neten skerult ráakadnom valani fórumon / persze angolul és az angol tudásom nem a legjobb /,hogy a 64 bites változat nem nagyon csípi a 32 bites pluginokat. De érdekes módon egyik szerzeményemben amit már rég készulok feltolteni a soundcloudra / egyenlore az se mukodik nálam nem enged feltolteni, nem tudom.hogy miért / 2x használom a HARDCORE plugint és ez a max folnyomja a CPU-t. Ha kikapcsolom mind a két HARDCORE plugunt akkor azonnal leszalad 25-re.A plugin MANAGER-ben a HARDCORE plugin úgy van feltuntetve, hogy 32+64.Most ez valószínu azt jelenti, hogy mukodhet 32 és 64bit-es változatban is. Nem vagyok benne biztos de rémlik valami , hogy a proram telepítésénél megvan adva a választási lehetoség , hogy 32 vagy 64 bites pluginok legyenek telepítve.Nekem a haverom telepítette fel a 12.2 verziót mert bovítettuk a számítógépet.Hát egyenlore ennyit tudok a témához hozzászólni remélem, hogy segítettem
Válasz idézéssel
Új válasz 

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Dvd-író probléma The Convicted 50 12,038 2010-01-10 21:14
Utolsó üzenet: ONU

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás