Új válasz 
FL Tutorial kérések
2011-01-13, 08:07 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-01-13 - 08:18. Szerkesztette: 23:32.)
Üzenet: #11
RE: FL Tutorial kérések
hello, ez most lehet zavaros lesz kicsit. nekem axiom 49 van, itt úgy működik ez, hogy felosztom 2 zónára a billentyűt. zone range gombot lenyomom, belövöm az első zona 2 határpontját, lenyomod a zóna elején a bill-t és a zóna végén. aztán átváltok a második zónára, és ott is eljátszom ezt, majd aktiválom mindkét zónát egyszerre. FL ben, ha meghívsz 2 vsti-t akkor annyi a teendőd, hogy jobb egérgombbal aktívvá tedd mindkettőt, sorrend szerint az első vsti kapja a zone1-et, második meg a zone2-t. Azt kell kiderítened, hogy hogyan tudod felosztani zónákra az emud, manualban kell lennie megoldásnak, vagy hivatalos fórumon.

http://www.emu.com/support/files/storage/XBoard_En.pdf

55. oldal
Válasz idézéssel
2011-10-20, 16:39 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-10-20 - 17:10. Szerkesztette: NikolaiDnB.)
Üzenet: #12
na megvettem a hangkártyámat e-mu0404 pcie de se képp sehang letöltöttemhozzá a win 7 drivert de off . .. mitévő legyek digitalis kimenetet használok és rca kidobtam 18 ezer ft-ot az ablakon ? ! valaki help Áááá
na megvettem a hangkártyámat e-mu0404 pcie de se képp sehang letöltöttemhozzá a win 7 drivert de off . .. mitévő legyek digitalis kimenetet használok és rca kidobtam 18 ezer ft-ot az ablakon ? ! valaki help Áááá
Válasz idézéssel
2012-01-07, 10:30
Üzenet: #13
Helló. Itt 1 link
Ezt kéne valahogy meg rappesítenem. Furulyás Rész valaki megtudja mondani hogy hogy kell. vagy megcsinálni a furujás rész az elejénél és feltöltené?. Előre is köszönöm
Válasz idézéssel
2012-01-07, 22:47
Üzenet: #14
Nem tudom mit értesz az alatt, hogy rappesíteni, de ha rap-hez szeretnél instrumentált készíteni, akkor a legkézenfekvőbb, hogy samplerezz. Edison-nnal vagy valamivel vágd ki az elejét, igazítsd beat-re és vágj-re dobot. Vagy kottázd fel a furulyát - nem tűnik nehéznek, és a beépített szintik valamelyikével játszasd el.
Válasz idézéssel
2012-01-08, 12:26
Üzenet: #15
Köszönöm szépen. megpróbálom... thx
Válasz idézéssel
2012-03-15, 23:00
Üzenet: #16
RAP zenét szeretnék készíteni. Zongora alappal, kéne segíteni ha tudtok. Előre is kösz
Válasz idézéssel
2012-03-16, 00:10 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-03-16 - 00:13. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #17
Hűha,teljesen elfelejtettem ezt a témát de ez idő alatt legalább kialakult a kép merrefelé induljak tutorial téren.

Mit szólnátok egy sorozathoz, ami a full alapoktól egészen a végső masterig bemutatja a progit?
(2012-03-15 23:00)marci00 Írta:  RAP zenét szeretnék készíteni. Zongora alappal, kéne segíteni ha tudtok. Előre is kösz

Szia. van erre egy nagyon jó topik, fl studió -> segítek. oda írj és ha lehet kicsit jobban írd körül a problémát.
Válasz idézéssel
2012-03-16, 22:53
Üzenet: #18
jó ötlet. támogatom
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás