Új válasz 
FlyingFireHorse zenék.
2013-06-08, 20:27
Üzenet: #1
FlyingFireHorse zenék.
Na összegyűjtöttem nektek az eddigi kiadott "zenéket" Big Grin.
Most már nem fogok új témákat nyitogatni minden zenének Big Grin.

Válasz idézéssel
2013-06-22, 02:27
Üzenet: #2
RE: FlyingFireHorse zenék.

Válasz idézéssel
2013-06-22, 06:36
Üzenet: #3
RE: FlyingFireHorse zenék.
(2013-06-22 02:27)FlyingFireHorse Írta:  

Hát ahogy elnézem rajtad kivül ide se sokan piszkítottak.Big Grin
Múltkor már hallgattam az első bejegyzéseid is de most kimondottan az utolsó Bass, Bass, Bass-ról véleményeznék. Bevallom öszintén igyekeztem valami rendszert felfedezni benne és az egy-két vissza térő témán kivül nem találtam. Nem nagyon tudtam valamilyen stílúsba helyezni. Igazán nem érzem benne a koncepciót, hogy mit szeretnél. Olyan volt számomra mintha valami mixet hallgatnék, ahol több zene egymásután jön. Egy valamire hasonlított. A 80'as években volt egy ugynevezett New Wave stílús irányzat. Szerettem és szeretem nagyon most is. Ott voltak ilyen kisérletezgetős zenék.

Szóval nem lenne ez olyan rossz ha kiválasztanál belőle egy dolgot és arra építenéd fel az egészet amit előre jól elgondolsz és esetleg nem menet közben ez is megtetszett alapon valahogy bele rakom ezt is történne. A másik nem tudom mióta zenélsz de próbáld meg ne csak a hangok gyári effektjeit használni hanem színesíts külsőkkel a szebb és érdekesebb hangzás érdekében. Ezek csak az én meglátásaim a hallotak után de jó munkát és kisérletezgetést kívánok neked.Big Grin
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás