Új válasz 
Friss hús a darálóba
2015-06-10, 14:23
Üzenet: #1
Wink Friss hús a darálóba
Sziasztok!
23 éves vagyok, kb 15 éves korom óta szeretek mindent ami zenéhez tartozik, legyen az hangfal építés, javítás, erősítők javítása. Kb 17 lehettem, amikor egyik havertól megszereztem a Virtual DJ Home 7 nevű mixer progit. Onnanól kezdve már az is érdekelt, hogy magam is szerkeszthessek saját zenéket. Így találtam rá nem rég az FL Studio 12-re, melynek nagyon megörültem. Most még csak a demoval ismerkedek, van pár mp3-ba lementett zeném, ami a haveroknak bejön. Midikből szoktam általában valami jó zenét készíteni, de az hogy magamtól is menjen egy zene, hát, hú, az már kissé kemény dió. Esetleg ha valaki aki keni, vágja ezt a nagyszerű progit, és tudna segíteni a különböző funkciók működtetésében, azt megköszönném. Főleg Trance, Electro, House, s ezek keverékével foglalkozom és hallgatom. Egy kezdő studio berendezésem már van, ami áll egy laptopból, két monitor hangfalból és az erősítőből. A többit majd később szerezném be.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás