Új válasz 
Gonoszember :)
2011-10-30, 05:26 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-11-03 - 01:44. Szerkesztette: gonoszember.)
Üzenet: #1
Gonoszember :)

Szoval.... Ez lett a 4. olyan zene amit meg merek mutatni. Elöre is köszönöm hogy meghalgatjátok
Válasz idézéssel
2011-11-04, 02:20 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-11-04 - 02:24. Szerkesztette: gonoszember.)
Üzenet: #2
RE: Gonoszember :)

Ha valakinek hozzáfüzni valoja, vélemény, pozitiv, esetleg negativ kritikája van AZ NE KIMÉLJEN please!
Válasz idézéssel
2011-11-04, 08:00
Üzenet: #3
Az ötlet nagyon jó csak borzalmasan nyers a zene és durva a hangerő balance. Egy kis finomítás effektekkel igen elférne rajta és néha pici finom kiegészítő hangok vagy dallam játékok még hiányoznak, szerintem.Cool
Válasz idézéssel
2011-11-06, 06:43
Üzenet: #4
Minnél többet piszkálom annál rosszabb lett.... Ezt mostmár igy hagyom... Nem ez az elsö amivel igy vagyok. Viszont amiket irtál az nagyon sokat segitett.... Sokszor vagyok ugy halgatom halgatom de nem igazán tudom mi nem smakkol az egészbe. Amiket felsoroltál az nem csak erre az egy zenére igaz hanem teljesen rám vall. (visszahalgattam több kreálmányomat, és szinte mind tényleg hiányos dallamilag). Amibe most belekezdtem zene abban ez lessz a fö dolog amire figyelek... Meg persze a hangnyomásbol is visszaveszek. Elöbb utobb ráérzek a lényegre, és köszönöm amiket irtál.
Válasz idézéssel
2011-11-10, 14:22
Üzenet: #5
Megszületett az ujj gyerek, bár nem tudom igy utolag.... Kicsit elkanyarodtam a stilusomtolSmile

Elég prodigy s lettSmile

Válasz idézéssel
2011-11-30, 02:20
Üzenet: #6

shocked
Válasz idézéssel
2011-11-30, 08:05
Üzenet: #7
Az ötlet nagyon jó, érezni nálad is a fejlődést, de náha egy két helyen elkelne egy transzponálás mert egy síkuvá válik a vége felé a munkád. Ha nem ezt a megoldást választód akkor legaláb LP-vel, filterrel vagy EQ-val játsz csak néha legyen benne újdonság.SmileCool
Válasz idézéssel
2011-11-30, 16:59
Üzenet: #8
OKSmile

A transzponálgatást probálgattam már a basszusba ebbe is.... Csak még nem igazán tudom pontosan az összes skálát.... De rajta vagyok. (leszek).
Válasz idézéssel
2011-12-01, 09:30
Üzenet: #9
nem rossz ...kár hogy a dallam néhol hirtelen abba marad,és nincs helyette semmi,olyan ledobós feelinget ad neki így..
Válasz idézéssel
2011-12-15, 03:56
Üzenet: #10

Ez lett az ujabbik.... De már megint azt érzem olyanba tenyereltem amiböl nem tudtam jol kijönniSad
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás