Új válasz 
Gonoszember :)
2011-12-20, 09:18
Üzenet: #11
RE: Gonoszember :)
na szerintem jó lenne.tegyél még bele kevés energiát,időt,gondold újra át.kevés változtatással véleményem szerint korrekt lehetne,mellesleg eléggé goa érzete van a zenének,ami nem hátrány Smile classic goa jobban mondva.de ezt a zenédet mindenféleképpen csináld meg,tényleg csak apró finomítások kellenének.ami talán negatív,az a kick.olyan mintha kosárlabdát pattogtatnál...talán a kicket cseppet meg kellene eq-znod,de jó lesz ez mondom Smile
Válasz idézéssel
2011-12-21, 20:42
Üzenet: #12
a neved miatt már nyert ügyed van nálam,de még a számok is tetszenekBig Grin(szakmaiaskodásoskodásba nem megyek bele,jórészt mert nem értek hozzá)
Válasz idézéssel
2011-12-22, 09:33
Üzenet: #13
Nem megyek bele komolyabban a témába, mert ehhez a stílushoz nem értek, de ami a zenéidet illeti, kezdésnek nagyon jók. Viszont én a kick-eken kicsit finomítanék, mert nagyon odacsapnak, és én akaratlanul is rájuk figyelek a dallam helyett. Talán még egy kicsit a hangerővel játszanék, hogy jobb legyen az összkép. Ennek ellenére, nagyon jól indultál. További sikeres fejlődést! Smile
Válasz idézéssel
2011-12-25, 04:39
Üzenet: #14
Köszönöm a sok kommentetSmile Valoban a goa fele probálom terelgetni ezt az egész zenélgetést meg psy is egyre jobban érdekel. A kosárlabda effect miértjére még nem jöttem rá... Mikor vegassal megvágom a videot még jo... De ahogy feltöltöm youtubra valahogy mindig máshogy szol más zeném is...

Ezen dolgoztam pár napig azért voltam ugy elbujva
Válasz idézéssel
2011-12-25, 10:16
Üzenet: #15
Reggeli ébresztős muzsika.
Üssed, vágjad, kenjed neki!!! Big Grin
Válasz idézéssel
2011-12-25, 13:48 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-12-25 - 13:48. Szerkesztette: Golden Man.)
Üzenet: #16
Hali!

Nagyon kellemes a Promo10 zenéd! Csak így tovább!
Válasz idézéssel
2011-12-30, 10:59
Üzenet: #17
Ez lenne az.....

Nagyon kiváncsi vagyok a véleményekre...

Válasz idézéssel
2012-01-14, 03:17
Üzenet: #18

Remelem lessz akinek tetszik isSmile Igyekeztem rendet tenni a fejembe, mert az ez elotti zene tenyleg egy nagy osszevisszasag lett de a mostani atgondoltabb (remelem)
Válasz idézéssel
2012-01-14, 13:17
Üzenet: #19
Jónak tűnnek az effektek, viszont ez a kick nagyon vékonyka, alig hallani, hogy ütne, kellene rá több mély Smile Bár ha a stílus az ilyen dobot kívánja meg, akkor nem szóltam Big Grin
Válasz idézéssel
2012-01-14, 13:32
Üzenet: #20
Sokkal összeszedettebb és jó elgondolású csak a vége hova lett? Amúgy a stílusát tekintve Levi testvér jobban tud majd nyilatkozni.SmileCool
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás