Új válasz 
Gonoszember :)
2012-01-14, 21:36
Üzenet: #21
RE: Gonoszember :)
Tongue na,egész ügyes,jól is szól,néhol vannak hibák-pl az elején megszólaló második hang az túl hosszú,inkább lájtos delayt adj neki,de ügyes mindcnféleképpen.
Válasz idézéssel
2012-01-17, 09:07
Üzenet: #22
Mar keszul a javitott verzio.... Ez az elso zenem amihez utolag is hozzanyultam... Amugy nagyon raaltam a stilusra, mar kezdem kapisgalni hogy kell ilyen cibzarszeru hangokat vst vel csinalniSmile Majd feldobom a javitott verziot, annak eleje es vege is van mar
Válasz idézéssel
2012-01-17, 19:47
Üzenet: #23

Ilyen lett...
Válasz idézéssel
2012-01-22, 16:17
Üzenet: #24
egyre jobb- a hangokon egy csepp javítás még mindíg elférne,a zene dinamikusan pörög,kicsit kevés elemet használtál fel,ezért ellaposodik egy időután,de nem baj-következő fainabb lesz tutira.2:44től tetszetős a melódia,kevés masterelés ráférne még,de hajrá !!! várom a következőt Smile és asszem neki állok én is 1 fullonnak Tongue
Válasz idézéssel
2012-01-26, 22:31 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-01-26 - 22:33. Szerkesztette: gonoszember.)
Üzenet: #25

Ezt sikerült joval részletgazdagabbra csinálni...

Élveztem isSmile))) Remélem tetszik nektek is...
Válasz idézéssel
2012-01-27, 07:58
Üzenet: #26
Egész ügyes de nincs dinamikája. Ezt most ne úgy értelmezd, hogy elgezdesz rá pakolni hirtelenjében compresszort és minden más őrjítő fx-t hanem a zenében a basszuson kivül nincs semmi ami húzná a témát. A lábdobot néha meg kéne segíteni egy másik teltebb de hangzatilag más karakterű lábdobbal. A cínekre elkellene a filter mert lényegtelenül csak alul sziszegneg, tehát segítse jobban a zenét. A legjobban eltalált rész 3'20"-tól 3'45"-ig lett. az nagyon profi.SmileCool
Válasz idézéssel
2012-01-27, 10:01
Üzenet: #27
korrekt.viszont igaz ami igaz,Haliday jól mondja,néhány helyen tényleg elférne rajta egy kis bolondítás,de összeségében kellemes psytrance,ha lenne benne egy konkrét koncepció,és nem csak azt az érzést keltené,hogy mindent bele ,hanem szépen átgondolt végig vezetett egységes képet -történést--mutatna,akkor így simán eltapicskolnék rá
Válasz idézéssel
2012-01-27, 19:28
Üzenet: #28
Tetszik ez a basszus, csak én az elején már az alvás határán voltam (ne vedd sértésnek, lehet ezt követeli meg a stílus, a monotonitást) Big Grin Az effektek is jók, meg hogy a basszussal egy kicsit játszadoztál, de én még vinnék bele valami egyedit, valami különlegeset, ami mondjuk nem feltétlenül illik a stílusba, de színesebbé teszi a zenéd Smile
Válasz idézéssel
2012-01-28, 05:40
Üzenet: #29
Én jobban eltudnám képzelni a zenét egy kicsit erősebb kickel , pár hihatel , clappel . Meg talán a basszuson kívül másféle dallamal . Ne vedd sértésnek de így öt percig egy kicsit unalmas Smile
Válasz idézéssel
2012-01-28, 06:24
Üzenet: #30
Huu!

Köszönöm a visszajelzéseket..

NEm veszek semmit sértésnek, nagyon sokat tanultam az itteni, és a más oldalakon kapott kritikákbol.... (bár az 1st én volt egyszer anyázásSmile))

Kb lehet mondani hogy még csak kezdem elsajátitani azokat a technikákat amit a stilus megkövetel, meg ugy a zenekészités maga, ugyhogy tényleg szügségem van véleményekre, és mindet elolvasom mérlegelem elgondolkodok rajta.. Képes vagyok beismerni hiányosságaimat, de felismerni.... Az nehezebb.

Olyan helyre ki se teszem ahol "ahol egymás szarát rágják és bologatnak hogy milyen finom":) Ha meg olyan tanácsot kapok aminek semmi értelme mint pl "A masterre tegyél compressort attol f..sza lesz tesokám" azt figyelmen kivül hagyomSmile

Ugyhogy jöhet minden de ténylegSmile

Halgatok elég sok zenét a stilusban, igyegszem mindig nagyon figyelni, mostanába sikerül olyan hangot kitekergetni sylenth1 böl ami már bele tud illeszkedni a stilusba...

Bár még elég gyér a fegyvertáram de az elötte lévöhoz képest már sikerült változatosabbá tenni.

A kick el bass el nagyon sokat ruklizok.... Bárhogy csavargattam hol ez volt jo, de akkor a másik nem, vagy forditva.... Probáltam valami arany középutat, de érzem én is hogy kick gyengusz...

Na pár nap mulva összedobok valamit
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás