Új válasz 
Gonoszember :)
2012-01-28, 15:51
Üzenet: #31
RE: Gonoszember :)
Úgy a jó ha egyedi hangokat csavarsz ki sylenthből . Attól érdekes egy zene hogy egyedi hangok vannak benne Smile
És ha jó kickeket , loopokat és még egyéb fx-eket akarsz használni akkor melőzd az alap FL cuccokat és tölts le egy Vengeance packet Smile Nézd meg majd jobb kickeket lelsz benne Smile
Válasz idézéssel
2012-01-28, 17:41
Üzenet: #32
Igazábol én nem fl studiot használok... A jo társaság, miatt vagyok ezen a forumon... A jo dobokat mindig keresem, van egy raklap dob készletem, de azokon kivül meg a vokalon kivül nem szivesen használok sample anyagot... DMS nuborne böl vannak a dobok...
Válasz idézéssel
2012-01-28, 22:40
Üzenet: #33
Hát akkor milyen DAW programot használsz ?
Válasz idézéssel
2012-01-31, 00:23
Üzenet: #34
Jó a felépítés, és nekem a hangzás is tetszik valamelyest. Ezt azért mondom, mert pár éve hatalmas goa megszállott voltam, és az ilyen "belesimulósabb" kick + enyhébb basszus is tud jó lenni, vagy legalább is jó hatást kelteni. Nem vagyok hangzásban igénytelen, természetesen a hangzás javítható a csillagos égig és tovább, de van amikor nem szükséges, vagy épp nem úgy akarjuk hogy minden tisztán szóljon mert elveszne a lényege, persze az ilyesfajta zenékhez nem mindig a tiszta állapotban hallgatás a nyerő ahogy a "nagyok" mondják. A basszust esetleg egy kicsit ki lehetne emelni a lábdobtól, vagy épp fordítva, mert ahogy hallom a lábdob lehetne erősebb. A szinti hangok kifejezetten tetszenek, főleg hogy ilyen "mozgalmasak" isSmile
Válasz idézéssel
2012-01-31, 02:02
Üzenet: #35
Abletonba csinálom a zenét is. Kiprobáltam az fl studiot is, de addigra már annyira kézreállt az ableton hogy mégis inkább annál maradtam. Probáltam a studio onet is és azzal nagyon jo hangminöséget lehet produkálni, 2 zenét is összedobtam benne, de mégis ableton maradt. Demonhanter:

Astrix zenéi jönnek be nekem a legjobban, szinte csak azt halgatok egy idejeSmile
Válasz idézéssel
2012-01-31, 12:12
Üzenet: #36
Az nálam is nyerő, még mindig. Főleg a "full-on" vonal jött/jön be, nem tudom kik aktívak még, minden esetre Ananda shake, meg Vibe Tribe, Ziki mai napig hatalmas kedvenc a dallamaikkal együttSmile
Válasz idézéssel
2012-02-06, 12:47 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-02-06 - 12:47. Szerkesztette: gonoszember.)
Üzenet: #37

Ebbe most picit emészthetöbbé tettem a hangokat..
Válasz idézéssel
2012-02-06, 16:02
Üzenet: #38
bbbbbbBBBBBBBBBOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMmmmmmmmmmmmm Tongue

ez lesz az... =) jó irányba haladsz,sztem élvezetes kis fullont hoztál össze,bár van benne nem beleillő rész,nade majd alakul ez még,csak így tovább!! de talán a 3 30 és 5 perc közti rész nem nagyon illik bele-szerintem,de korrekt lett ettől függetlenül Smile
Válasz idézéssel
2012-02-06, 18:43
Üzenet: #39
Ügyes munka gratulálok viszont nekem pont a Levi által említet rész volt igazán érdekes.Cool
Válasz idézéssel
2012-02-07, 14:35
Üzenet: #40
Örülök hogy ennyire tetszett nektekSmile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás