Új válasz 
Gonoszember :)
2012-02-07, 19:29
Üzenet: #41
RE: Gonoszember :)
Jól hangzik, felépítésben is jó lett...jó irányba haladszSmile
Válasz idézéssel
2012-02-07, 20:38
Üzenet: #42
bár a nuborn packkal nem annyira nehéz Wink
Válasz idézéssel
2012-02-13, 08:48 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-02-13 - 08:50. Szerkesztette: gonoszember.)
Üzenet: #43

A legfrissebb...

Az lett a neve hogy moszkitok a parton
Válasz idézéssel
2012-02-13, 09:27
Üzenet: #44
Nagyon ötletes kis történet lett de lehet, hogy néha egy pár lépés erejéig kellett volna bele csempészni félhangos basszus emeléseket mondjuk annak a jelképezésére mintha megbojdult volna a moszkító raj és egy kicsit izgalmasabb is lenne a zene tőle. De ügyes munka.Big GrinCool
Válasz idézéssel
2012-02-13, 11:22
Üzenet: #45
(2012-02-13 08:48)gonoszember Írta:  

A legfrissebb...

Az lett a neve hogy moszkitok a parton

Szerintem jó , de én egy kis dallammal, vagy kis zajokkal még feldobtam volna, úgy még élvezetesebb lehetne. Így kicsit monoton, de grat hozzá.
Válasz idézéssel
2012-02-17, 12:00
Üzenet: #46
Igyegszem mindig okulni a tanácsokbol, ez lett a legfrissebb, szinte tényleg 32 ütemenként vittem változatosságot bele, igyekeztem nem átesni a lo tuloldalára se hogy még emészthetö legyen, és probáltam ugy megoldani hogy egységes is maradjon.. Megprobáltam egy visszafogott bevezetést is csinálni, mert a többi zenémnél mondták hogy az a baj hogy egyböl odaver és utánna nem tudom fenttartani az érdeklödést... Egy raklap ujj effectet probáltam ki, jo sokat tanultam ebböl a zenéböl megintBig Grin Halgassátok meg:

Válasz idézéssel
2012-02-17, 13:08
Üzenet: #47
(2012-02-17 12:00)gonoszember Írta:  Igyegszem mindig okulni a tanácsokbol, ez lett a legfrissebb, szinte tényleg 32 ütemenként vittem változatosságot bele, igyekeztem nem átesni a lo tuloldalára se hogy még emészthetö legyen, és probáltam ugy megoldani hogy egységes is maradjon.. Megprobáltam egy visszafogott bevezetést is csinálni, mert a többi zenémnél mondták hogy az a baj hogy egyböl odaver és utánna nem tudom fenttartani az érdeklödést... Egy raklap ujj effectet probáltam ki, jo sokat tanultam ebböl a zenéböl megintBig Grin Halgassátok meg:

Hár ez most nagyon szuper lett. Végig érdekes maradt. Szép munka!
Válasz idézéssel
2012-02-17, 21:23
Üzenet: #48
sokkal jobb lett. Ügyes vagy.SmileCool
Válasz idézéssel
2012-02-27, 16:15
Üzenet: #49

Nem sok idöm volt mostanába zenét irni.... Anyámék nálam voltak ugyhogy csak néha 20 25 percre tudtam géphez ülni... De azért ha lassan meg nehezen is de összerántottam egy zenét. Az eleje picit vontatott de a kiállás után már haraposabb
Válasz idézéssel
2012-02-27, 19:45
Üzenet: #50
A diagnosztikád jó volt. A kiállás után érdekesebb viszont ott a sok delay összeakad és kicsit zavaró az utolsó részben levő dallamod meg kiáll az ütemből és szerintem megöli a ritmusod.Cool
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás