Új válasz 
Hello!
2011-05-25, 06:47
Üzenet: #1
Music Hello!
Üdvözlök Mindenkit!

Nagyjából 20 évvel ezelőtt kezdtem digitális zenéket szerkeszteni Commodore 64-en. Aztán idővel gitározni is elkezdtem, és a C64-et lecseréltem Amigára, és a Pro-Tracker segítségével készítettem el a zenéimet. Később a digitális zeneszerzés PC-n folytatódott a Cakewalk segítségével. De azt is abbahagytam kb. 10 évvel ezelőtt, mert nem volt rá időm. (Zenekari elfoglaltság, stb...) Aztán az egymást követő zenekarok ahol játszottam, annak rendje-módja szerint egy idő után "becsődöltek." Nos, azóta megint eltelt 3-4 év, és azóta nem nagyon zenéltem, (Munka, időhiány...) Ennek ellenére mostanában egyre jobban vágytam arra, hogy valami értékelhető dolgot készítsek. Szétnéztem a neten valami zeneszerkesztő után, és a választásom az FL Studiora esett. A programot tegnap láttam először, de egyelőre nagyon elégedett vagyok vele. Úgy tűnik, hogy rengeteg lehetőség van benne, de még nem nagyon tudom használni. Remélem, hogy itt a fórumon sikerül megtanulnom a szükséges dolgokat, és idővel valami értékelhetőt tudok összehozni vele. Nagyjából ennyi, további jó zeneszerzést Mindenkinek!
Válasz idézéssel
2011-05-25, 07:59
Üzenet: #2
RE: Hello!
Üdvözöllek köztünk. Bármilyen kérdésed merül fel, igyekszünk megválaszolni!
Válasz idézéssel
2011-05-25, 10:45
Üzenet: #3
Üdvözlet!

Úgy gondolom hasonló pályát írtál le, mint én. (Amiga-Protracker, PC-Cakewalk)
Kíváncsian várjuk a zenéidet.
Válasz idézéssel
2011-05-25, 17:29
Üzenet: #4
Hasonló jókat kívánok én is és várom a munkáságod.SmileCool
Válasz idézéssel
2011-05-25, 18:40
Üzenet: #5
Üdvözlet köreinkben, látszik, régi motoros érkezett a társaságba Wink Smile
Válasz idézéssel
2011-05-27, 18:18
Üzenet: #6
Üdv itt!
A gitáros dolgaidat is simán kiélheted FL-lel... Wink
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás