Új válasz 
Hello
2012-05-14, 20:52
Üzenet: #1
Hello
Sziasztok Smile En 15 eves vagyok. Kiskorom ota fontos szerepet tolt be az eletemben a zene. 7 eve trombitalok, itthon zongorazgatok, gitarozok. Emellett egy ideje az elektronikus zenevel is probalkozok Big Grin Par honapja hasznalom az FL Studio 10-et. Nagyon sok oktatovideot neztem, mar kb mindent tudok hasznali az Fl-ben Big Grin Szoval amikor csak lehet zenet hallgatok, minden felet szeretek, csak legyen jo hallgathato es dallamos Smile Ezt ma csinaltam, hallgassatok Smile

Bocsi h ekezet nelkul irok, telorol vagyok Big Grin.
Válasz idézéssel
2012-05-15, 04:29
Üzenet: #2
RE: Hello
Üdvözöllek sorainkban hasznos fórumozást és jó kapcsolat építést kívánok.Smile A muzsika kezdésnek nem rossz, de hosszú még az út és remélem hangszeres tudásod ebben csak előnyödre válik majd s nem sokára egy új Moriconét avathatunk.Big Grin
Válasz idézéssel
2012-05-15, 08:35
Üzenet: #3
Üdv köztünk Smile
Kezdetnek ez nagyon szép munka! Én is 15 éves vagyok, és ahogy hallgatgattam ténylegesen előnyödre vállt a zenei előéleted. Figyelembe véve, hogy én nekem csak 6 hónap megfeszített munka után sikerült ennél valamivel rosszabbat összedobni Big Grin
Grat!
Válasz idézéssel
2012-05-15, 15:08
Üzenet: #4
Hááát üdvözlet Big Grin Big Grin
Válasz idézéssel
2012-05-16, 16:23
Üzenet: #5
köszi mindenkinek Big Grin
Válasz idézéssel
2012-05-18, 09:20
Üzenet: #6
Üdv köreinkben! Hosszú még az út, de az alap jó! Smile
Válasz idézéssel
2012-05-18, 12:34
Üzenet: #7
Üdv a fórumon! A zongora jó az elején de utána egy nagy dzsungel jön aminek nincs szerkezete! egy dal írásnál mindig figyelj arra hogy olyan legyen mint egy vers legyen szerkezete.A master se jó mellesleg.De majd kiforrja magát Smile
Válasz idézéssel
2012-05-18, 17:18
Üzenet: #8
köszi az építő kritikákat Smile nagyon hasznosak
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás