Új válasz 
Hírek
2012-03-21, 19:52
Üzenet: #1
Hírek
A Propellerhead sokáig nem engedte külső fejlesztőknek, hogy Reasonre fejlesszenek. A mai napon azonban bejelentették a Rack Extension technology-t. Ezzel gyakorlatilag a megszokott rackekbe fejleszthetnek a külsős programozók, annak minden funkciójával.

Ez azt is jelenti, hogy a Reason továbbra sem fog vst-ket támogatni.

Ráadásként ezek a rackek egy Android App Store-hoz hasonló platformról lesznek letölthetőek. Ezzel továbbra is kontroll alatt marad az egész Reason, némi szabadsággal természetesen.
Válasz idézéssel
2012-03-30, 09:46
Üzenet: #2
RE: Hírek
Ez jó ötlet volt a reasontól. Keresgéltem azokat az újdonságokat és ennyit tudtam találni:
http://soniccharge.com/bitspeek
http://www.softube.com/trident_arange.php
http://www.u-he.com/cms/uhbik (Uhbik-A)

Egy radical piano is lesz csak azt nem találtam. Elvileg 7 gyártókról tudok: soniccharge, softube, u-he, korg, gforce, sugar bytes, meg egy P jelzésű valami amit nem ismerek.
Válasz idézéssel
2012-03-31, 21:29
Üzenet: #3
A projekt neve a rack extension-nek Jukebox. Kértem tőlük sdk-t (fejlesztőkészletet), de mivel még nincs, ezért nem fogják tudni küldeni, csak gondolom pár hét múlva.

Az eleinte a körben lévő pár gyártóval az lesz a probléma, hogy nem igazán fognak (legalábbis eleinte) ingyenes eszközöket a platformra fejleszteni. Bár reménykedni azért lehet.
Válasz idézéssel
2012-04-04, 16:20
Üzenet: #4
Kijött a Figure, ami egy iPhone (és iPodTouch) alkalmazás a Propellerhead-től. A Reason alaphangszereinek hangzását használja (pl a Thor, vagy Kong), viszont a dokumentációból nem tűnik ki, hogy lehetséges-e projektjeinket az asztali Reason-be áttölteni (valószínűleg nem, így egy + az Image-Line-nak). Egyébként igen intuitív a felülete, ha kijön Android-ra is, mindenképp beszerzem (az ára 0.99 dolcsi, magyarán kb. 220Ft).

Válasz idézéssel
2012-05-30, 16:06
Üzenet: #5
Egy új, hosszabb videó érkezett, amiben a külsős fejlesztők magyarázzák a Rack Extension nagyszerűségét és hogy miért is jobb a vst-nél (a valós ok egyébként inkább anyagi Smile ). Bár valóban lehet igazság egyes pontokban, azért ez majd csak a Rack Extension tényleges megérkezésével fog kiderülni!

Válasz idézéssel
2012-06-11, 19:05
Üzenet: #6
Bejelntették az első Propellerheades Rack Extensiont, a Polar-t, ami egy Pitch Shifter-szerűség lesz (tehát effekt modul). Itt egy kép is róla:

[Kép: polar.jpg]
Válasz idézéssel
2012-06-17, 09:40
Üzenet: #7
A nagy várakozás után most már elérhetőek. Elvileg két effekt ingyen van, de én egyet se tudok letölteni. Még megvásárolni se. Zsiványok ezek a reason-ösek.
Válasz idézéssel
2012-06-18, 05:39
Üzenet: #8
Igen, múlt hét csütörtökön (14-én) jelent meg a 6.5-ös Reason, illetve egyidőben a Reason Shop is megnyitott. Szeptember 30-ig a legutóbbi postomban beharangozott Polar Rack extension ingyenes azok számára, akik addig az időpontig frissítenek az új Reasonre. A 6.5-ös frissítés egyébként a 6-os Reason megvásárlóinak ingyenes.
Válasz idézéssel
2012-07-07, 22:48
Üzenet: #9
Ám megkaptad az sdk-t?
Válasz idézéssel
2012-07-08, 08:48
Üzenet: #10
Még nem, egy levél jött, hogy keményen dolgoznak rajta és minden hibát ki akarnak szűrni. Egyelőre tehát még várom Smile.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás