Szál lezárva 
Hol tudom beszerezni az fl studio full verziót?
2009-09-07, 14:43
Üzenet: #11
RE: Hol tudom beszerezni az fl studio full verziót?
hat az oldal nem lehet hivatalos, mert nem az a ceg csinalja, akie a fruity project, ez egy fan site, elmeletleg az en logikam szerint.
de persze ez lehet hivatalos tamogatassal, mondjuk az other linkeknel, a fun sites alpontban egy link. . de ez csak logikailag, es csak nekem mukodik igy, lehet teljesen mas az elv,)
2009-09-07, 14:44
Üzenet: #12
Vajon dobna az FL értékesítésen, ha ez lenne a hivatalos magyar oldal? Illetve, ha ez lenne a hivatalos magyar oldal, akkor mi lenne a felhasználókkal? Lehet, hogy csak megvásárolt termékkel regisztrálhatnánk? Hogy müxik ez a hivatalos oldalon? Tudja valaki?
2009-09-07, 17:53
Üzenet: #13
Szerintem ez a fórumot nem érintené Smile Image-Line fórumra ha jól tudom bárki beregizhet . Max a flstudio.hu változna , gondolom át kéne fordítani a teljes angol tartalmat és naprakészen tartani stb .
2009-09-18, 14:36
Üzenet: #14
Laccas!

Ha te fogod értékesíteni az FL-t, akkor a fórumtagoknak 99% kedvezményt adni! Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
2009-09-19, 17:14
Üzenet: #15
Hehe, itt nem én határozom meg, hogy mennyi kedvezmény van Smile.
2009-10-17, 18:07
Üzenet: #16
Szerintem jo lenne hogyha ez lenne a hivatalos magyar fl oldal mert ugyis ez a legtuttib weboldal amit keszitettekTongue Hulyek lesznek ha nem nevezik ki hivatalosnak! Cool
2009-10-17, 19:30
Üzenet: #17
Mondjuk szépen gyarapodnak a regisztráltak, bár még így sem vagyunk annyian, hogy az amszterdamiak felfigyeljenek ránk. Viszont szerintem ez előbb-utóbb bekövetkezik, ha így haladunk. Smile
Szál lezárva 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás