Új válasz 
KORG nano széria
2010-07-09, 12:05
Üzenet: #31
RE: KORG nano széria
Sziasztok! most már minden jól működik. A korg M1 Le szintijével jázszogatok, de elég kevés hangzást tudok használni. 2 kérdésem lenne:
Tudnátok ajánlani olyan szinti programot, amelyik xilofonos hangzást is tud? Próbáltam az M1 Le be importálni, meg beolvasni, de nem sikerült se fxb, fxp kiterjesztésű fájlokat sem. Lehet ebbe a szinti programba külső helyről hangzásokat importálni? Kösz: Gellért
Válasz idézéssel
2010-07-09, 13:46
Üzenet: #32
Hogyne! VSTi segítségével vagy meglévő hangmintákat importálsz be.
Az előbbit ajánlom, név szerint az
, amiben minden nagyzenekari hangszer - köztük a xilofon is megtalálható.
Válasz idézéssel
2011-01-17, 02:14 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-01-17 - 02:43. Szerkesztette: ONU.)
Üzenet: #33
A KORG a napokba jelentette be az új Nano 2-es szériáját
[Kép: nano2s.jpg]
Megújult dizájn, de nézzük csak meg mi is változott.

Nano Key 2:
[Kép: korg_NanoKEY2.jpg]
Mint látjuk a dizájn itt teljesen megváltozott, sokkal kerekebb és szebb a szemnek.
Már nem azt a laptop billentyűzetre hasonlító vackot kapjuk.
Sajnos eltünt a MOD CC gombunk de van helyette Sustain(kitartó) gombunk ami eddig nagyon hiányzott.
Hát nem szállhat versenybe az Akai LPK25 -ösével.

Nano Pad 2:
[Kép: korg_NanoPAD2.jpg]
Itt már sokkal több funkció tárul elénk amivel az XY padot bolondíthatjuk.
A legszembetűnőbb mégis a 16 pad. Eddig miért nem volt? Na de jobb később mint soha! Ezt a 16 padot megtaláljuk mind a 4 scene -be így 64 padot érhetünk el.
Ezzel nagy vetéjtársa lessz az Akai LPD8-nak, de az MPD 18-nak is!
Sőt ki is mondanám hogy győzött!

Nano Kontrol 2:
[Kép: korg_NanoKONTROL2.jpg]
Hát itt sajnos már 1 potival kevesebbel kell beérnünk, de van helyette plusz 8 gomb amivel pl. Record -ot aktiválhatjuk a kiválasztott sávon.
Megváltozott a scene léptetés és így már nem csak egy irányba tudunk lépkedni hanem oda vissza.
Track léptetés minden bizonnyal a sávok közti váltást teszi lehetővé.
Ez a kontroller valóban egy mixer irányító és akár el is dobhatjuk az egeret.

Az egészet összefoglalva a dizájn valami eszméletlenre sikerült! A Korg összeszedte magát és fel tette a mércét a hasonszőrű eszközöknek, minőségben és funkciókban!
Reméljük az ára marad a megszokott!!
Válasz idézéssel
2011-01-17, 07:18
Üzenet: #34
Hát igen ennek az előző szériája is eszméletlen jó volt. Volt szerencsém őket kipróbálni.
Bár szerintem ebből a szériából a fehér a piros gomb világításokkal valami ritka ocsmány lett. XD Mint valami fehér egér vagy nem tom. Big Grin
Válasz idézéssel
2011-02-14, 12:10
Üzenet: #35
üdv. nekem megvan a teljes 1. széria, és nagyon meg vagyok elégedve a minőséggel. A kinézete pedig szerintem tökmind1 az a lényeg mit tud a kütyü. Viszont van benne rengeteg funkció amit nem használok. Ha valaki esetleg ismeri ezeket a szerkentyűket, kérem segítsen, mert mire magamtól rájövök, megöregszem XD. Tehát a KONTROL on a potik melletti gombokat nem használom, mert nemtom mire lehetnének jók, és a PADon hogy lehetne azt megcsinálni, hogy 1 trigger gombra hogyan lehet dallamot (loopot) varázsolni. Elég kezdő vagyok még, úgyhogy kérlek nézzétek el bénaságom. Segítségeteket előre is köszönöm. SPAngliHuhBig Grin
Válasz idézéssel
Új válasz 

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  AKAI LP széria ONU 17 8,102 2011-05-15 16:39
Utolsó üzenet: Entryan

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás