Új válasz 

A téma értékelése:
  • 0 Szavazatok - 0 Átlag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otthoni Stúdió!
2012-08-20, 23:48
Üzenet: #21
RE: Otthoni Stúdió!
Köszönöm a véleményt Smile
Hát én szerintem Alesist fogok..
Ebben a videóban is Alesis-ek vannak, ha nem tévedek, és a Bedlam Rec. egy kiadó, ahol Pixa ül/ült (nem tudom pontosan) a stúdióban.. Smile Ami tőle jött ki az mind minőség..
Megszeretném vásárlás előtt mindenféleképpen.
Ebay-en láttam én is nagyon olcsón, csak kevésbé tudok angolul, és rendelni sem bírnék Sad
Köszönöm még egyszer! Smile
Válasz idézéssel
2012-08-21, 13:56
Üzenet: #22
Elvileg jobb az Alesis. Nekem krk-m van, persze nem tudom összehasonlítani, de sokan mondják azt, sőt az eredeti leírásában is benne van, hogy inkább kicsit zenei hangzású, tehát nem feltétlenül a leglineárisabb. Persze én meg vagyok vele elégedve, bőven elég. Inkább magamat kell fejleszteni mint a hangfalakat Angel
Válasz idézéssel
2012-09-08, 13:28 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-09-08 - 13:29. Szerkesztette: Tsabee.)
Üzenet: #23
Hello!
Külső USB-s hangkártyát szeretnék venni, már egy ideje nézem őket, de valahogy mindegyikből hiányzik valami... felső határ az 50.000 ft (inkább 40-45, hogy ne halljak éhen Big Grin) használt is jó lenne, ha hibátlan, bár elég keveset látok djbörzén, vaterán, stb.
Szóval amik nekem fontosak (lent ezekkel kapcsolatban lesz majd kérdésem Tongue): USB 2.0 legyen, midi in-out csatlakozók legyenek rajta, és legalább egy külön állítható fejhallgató, és egy külön állítható main kimenet legyen rajta... szívesen várnék tippeket, ki milyet ajánlana 64 bites Win 7-hez (Cubase 5-t használok most, de gondolom ez nem olyan fontos, főleg hogy sose tudni, mikor váltok Tongue).
Illetve a legfontosabb az lenne, hogy két kérdésre kapjak választ :
1: a lehető legkisebb késést szeretném elérni a midi billentyűzetemmel, és gondolom én (teljesen bizonytalanul azok után, hogy lassan 1 hete olvasgatok ilyenekről), hogy ha van a hangkártyán midi ki-bemenet, akkor érhetem el a legjobbat... jól gondolom, vagy ugyanolyan gyors lesz minden, ha csak simán két külön usb portra rádugom a billt, és a hangkártyát ???
2: ha külön lehet állítani a main, illetve a füles kimenetet, akkor azt is el lehet érni, hogy egy dj szoftver két különböző kimenetként kezelje? (nem szívesen vennék erre a célra mégegy hangkártyát) vagy ez teljesen típus függő? nem nagyon találok ilyesmit a leírásokban...
KÖSZÖNÖM ELŐRE IS A VÁLASZT Smile üdv.
Válasz idézéssel
2012-09-08, 16:31
Üzenet: #24
50 ezerért nem láttam külső hangkártyát, én az én külső hangkártyámat 10 ezerért vettem, igazi német cucc.. Bármely asus-t, vagy hasonló sound blastert megveszel mind made in china, pedig azért vannak hangkártyák nem pár ezerért...
Annyit hozzá tennék, hogy a hangkártya mellé kell legalább egy 512-es videó kártya és nem árt egy minimum 2, de szerintem 4 magos gép. Ez alatt hiába veszel hangkártyát javulni, nem fog a hangzás. Én is térhetek át az asztali gépre, mert a lap top nem bírja és a mostani zenét is amit csinálok már 5-6 pluginnal fagyasztja hozzá tenném mindegyik ugyan az, szóval még az sincs, hogy kiakasztják egymást. Gondolom lap tophoz kell külső hangkártya, én jobban javaslom inkább egy normális gép vásárlását, és havit törlesztéssel nem fogsz éhen halni Big Grin Amúgy nekem egy ilyen van, (ugye én tanulóként még anyámékra vagyok rászorulva, és amíg nem is tudok normálisan zenét szerkeszteni addig nem is fogok költekezni)
http://www.aqua.hu/delock-dl61803-sound-...w.argep.hu
Nekem még azt is tudja amire nincs is szükségem Big Grin
Válasz idézéssel
2012-09-14, 19:01
Üzenet: #25
A videókari nem befolyásolja a hangzást és a proci sem Smile
Válasz idézéssel
2012-09-14, 19:35
Üzenet: #26
Lehet hülyén írtam Smile Nem a hangzásra akartam utalni, hanem nekem szét akad az egész mert a sok plugin ki akasztja a procit, 100%-os proci használat, áttértem rendes gépre, ott ugyan annál a számnál 20%-on volt a proci kihasználtság. Mindegy lehet másra tértem ki mint ami a kérdés volt Big Grin
Válasz idézéssel
2012-09-15, 05:57
Üzenet: #27
(2012-09-14 19:01)laccas Írta:  A videókari nem befolyásolja a hangzást és a proci sem Smile

Laccas ha hiszed hanem pedig befolyásolja. Amikor lecseréltem a asztali gépem erőműre és beszereztem egy EMUPcie 1212m hangkártyát állandóan pattogot a hang zenélés közben és végül kiderült, hogy a videokártyámat kellett komolyabbra cserélnem azóta no problémo.
Válasz idézéssel
2012-09-16, 08:36
Üzenet: #28
(2012-09-15 05:57)Haliday Írta:  Laccas ha hiszed hanem pedig befolyásolja. Amikor lecseréltem a asztali gépem erőműre és beszereztem egy EMUPcie 1212m hangkártyát állandóan pattogot a hang zenélés közben és végül kiderült, hogy a videokártyámat kellett komolyabbra cserélnem azóta no problémo.

Minden összefügg mindennel... Smile
Válasz idézéssel
2012-09-19, 11:02
Üzenet: #29
(2012-09-15 05:57)Haliday Írta:  Laccas ha hiszed hanem pedig befolyásolja. Amikor lecseréltem a asztali gépem erőműre és beszereztem egy EMUPcie 1212m hangkártyát állandóan pattogot a hang zenélés közben és végül kiderült, hogy a videokártyámat kellett komolyabbra cserélnem azóta no problémo.
Ez elég érdekes. Bár igaz lehet, főleg ha kis terhet vesz le a kari a prociról.
Válasz idézéssel
2012-09-20, 21:01
Üzenet: #30
(2012-09-19 11:02)laccas Írta:  Ez elég érdekes. Bár igaz lehet, főleg ha kis terhet vesz le a kari a prociról.

Igen.. valami hasonlót gondolok én is, jobb lett a kártya, kevesebbet kellett dolgoznia emiatt a procinak.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás