Új válasz 
Saját zenéim!
2012-12-17, 11:33 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-12-17 - 11:36. Szerkesztette: Ben Stryer.)
Üzenet: #1
Music Saját zenéim!
Sziasztok! 1 éve foglalkozok komolyabban az FL Studioval. Próbálok minél jobb zenéket létrehozni. Szeretném a véleményeteket kérni a zenékről!

Íme az első művem!

Ezt két napja fejeztem be:
Válasz idézéssel
2012-12-17, 17:41
Üzenet: #2
RE: Saját zenéim!
szeretem a "megborult" zenéket Smile az elsőnek elég kezdetleges a hangzása,effektezni kellene(reverb,delay,filter stb...) meg automatizálás sem árt a zenékbe,kicsit torzít is sztem
a második már "finomabb" de bbe is elférne több változatosság és kicsit tompa a hangzás ,az ötletek nekem tetszenek finomíts!
Válasz idézéssel
2012-12-18, 18:14
Üzenet: #3
Köszönöm a tanácsokat! Smile próbálom javítani ezeket! Smile
Válasz idézéssel
2012-12-18, 19:17
Üzenet: #4
Nekem tetszik, emlékeztet az amatőr korszakomra Smile
Viszont csatlakozok az előttem szólóhoz, effekteket és automation-t kellene használnod, esetleg beszerezni, vagy házilag összerakni egy MIDI kontrollert, ami megint csak megkönnyíti a munkát, és sokkal profibb vele az effektelés is.

Sok sikert a továbbiakban Smile
Válasz idézéssel
2012-12-22, 15:17
Üzenet: #5
Próbálok majd mindent bevetni,hogy egyre jobbak legyenek a dolgok. Beszerezni ezt,azt ha úgy lesz lehetőségem rá. Köszönöm szépen Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Saját zenéim. norbert400 7 2,384 2010-02-06 13:05
Utolsó üzenet: RobertMaximal

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás