Új válasz 
Segítek
2011-08-29, 06:17
Üzenet: #31
RE: Segítek
Hátha jól szól akkor megfelel! A Xonarnak nem hiszem , hogy bugnia kellene! Ott valami hidd el más gáz van! Cseréld ki a jack dugó kábeled, mert lehet a xonarban a földelő érintkező nem érintkezik rendesen a jack-hez, jack-RCA kábelnél nekem 90%-ban ez a probléma!
A Realtek csak Asioall progival támogatja ami csak egy szimulált cucc, az Asus maradjon!
Ja a hangfalnál az a baj, hogy ezekből az adatokból, most tudom az impedanciát 6 ohm, todom a méreteit, meg , hogy hány watt-ot tud (feltételezem valai kitalált szabvánnyal, mert hogy nem eszik meg ennyi teljesítményt az is biztos) tudom az érzékenységét ami átlagosan jó 90 dB/1W /1m, elvileg 10-20 watton már szétfog szedni mindent! Lényeg a hangja!
Válasz idézéssel
2011-08-29, 09:20
Üzenet: #32
Remek, máma vettem egy kábelt egy hangteknikus boltban,.....hát remek hangja van most semmi gond összekötve a xonarral , csak annyi hogy szerintem van némi basszus kiemelése, maj megnézem másik hangfallal is.A hangfal mint kiderült Philips, és találtam róla oldalt, ahol néhány infót lehet találni, meg vannak képek, ha érdekel:
http://cgi.ebay.it/CASSE-DIFFUSORI-PHILI...0721563004
Válasz idézéssel
2011-08-29, 09:33
Üzenet: #33
Loudnesst kapcsold ki az erőldödőn és a magast meg a mély hangszín szabályzó is középen álljon! Xonarban (nem ismerem a szoftverét, szintén hangszín szabályzókat középre álísd! De az is lehet, hogy nem mélykiemelés van hanem jobb cuccot hallgatsz és nem vagy hozzá szokva a basszushoz még!

A hangfal valami hifi torony hangfala lehet, vagy házimozi sugárzó! Ha ingyen van akkor okés de pénzt ne adj érte max 3-4000 forintot!
A képek alapján meg tapasztalataim alapján nem ez a hangfal lesz hosszútávon zeneszerkesztésre nálad!
Válasz idézéssel
2011-08-29, 12:13
Üzenet: #34
ingyen volt, de akkor igazából mit javasolsz, jó lessz ez egy ideig, vagy inkább vegyek valamit 25-ből, vagy várjak amíg több pénz áll a házhoz?
Válasz idézéssel
2011-08-29, 13:22
Üzenet: #35
ha valami ingyen van az mindig jó! Egy darabig jó lesz utánna majd kinövöd és veszel egy jobbat! Egtyelőre azt mondom, mivel minden ingyen, hogy jó!
Válasz idézéssel
2011-10-01, 14:43
Üzenet: #36
Sziasztok!

Mivel nem találtam megfelelőbb topicot, így gondoltam ide írnom a kérdésemet.
Nos tehát beltéri hangosításban járatos embert keresnék, aki tudna egy-két tanácsot adni a helyes beállításokról.
Sajnos pont tegnap volt fellépésünk, és hiába volt mellettünk egy dj, ő nem igazán törte magát, hogy megoldja a problémát, és sajnos nem a legjobb hangzás mellett kellett dolgozunk. A mikrofon halk volt, ha feljebb húztuk, akkor viszont gerjedt. Alapzene sokszor elég nehezen volt kihallható.

Ez tehát beállítás, vagy a cuccok függvénye?
Válasz idézéssel
2011-10-01, 18:06
Üzenet: #37
Attól függ milyen zenét játszottok, min játszátok és mivel!
Válasz idézéssel
2011-10-01, 21:00
Üzenet: #38
Ja igen, elfelejtettem említeni. Szimpla hip-hop/rap, tehát alapzene+rap(vokál). Smile
Válasz idézéssel
2011-10-03, 18:26
Üzenet: #39
azt szeretném kérdezni hogy mire jó egy Di-Box?
Válasz idézéssel
2011-10-03, 18:47
Üzenet: #40
onu,

most annyira nem akarok regélni, de itt elég jól le van irva a lényeg:

http://www.livingsound.hu/tapasztalataink/di-box.html
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás