Új válasz 
Segítek
2011-10-03, 19:02
Üzenet: #41
RE: Segítek
Köszönöm szépen! ez több mint amire számítottamSmile
Válasz idézéssel
2011-10-05, 13:27
Üzenet: #42
Gippo-nak ha olyan helyen léptél fel ahol dj adta a zenét alád/alátok akkor első verzió az adott dj-nek nincs hallása
második verzió nem igazán jó minőségű a mikrofonotok!
Válasz idézéssel
2011-10-05, 14:19
Üzenet: #43
Hát az a baj, hogy az a bizonyos dj kb leszarta hogy milyen az egész. Próbálgattuk mi is állítgatni nyilván, de pl már fellépés közben is mi csináltuk... A mikrofonok közül asszem 2 legalább shure pg48/58-as volt, és sajnos azok sem szuperáltak jól. (ha jól tudom, azért már jobb mikrofonnak számít)
Már korábban is próbáltam utánanézni az interneten, hogy ugyan mire kell figyelni ilyen helyzetben, mit kell állítani, de sajnos nem igazán találtam hozzá anyagot. Sad
Válasz idézéssel
2011-10-06, 07:44 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-10-06 - 07:45. Szerkesztette: convex.)
Üzenet: #44
Volt monitor hangfal, ami nem a közönség irányába henem a ti irányotokba szólt illetve a dj irányába! Én mikor régebben a kis csapatommal hívtam vendégelkőadókat (Hip-Hop) akkor nagyon jól ki tudtuk őket keverni!
Ja és a mikrofon akkor nem szempont mert ezek jók, és valószínű a dj szart bele aki kikevert titeket, vagy csak még nincs hallása!
Válasz idézéssel
2011-10-06, 12:46 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-10-06 - 12:49. Szerkesztette: jakesz.)
Üzenet: #45
Sziastto nem nagyon kértem még tölettek segítséget de most meg probálom kb 1 éve használom az fl studiót nem nagyon sikerült semmi áttörés house és tech house kategoriában szeretnék alkotni segitség videók stb jöhett minden féle köszi!Smile

Ja itt van életem első remixe vélemények nyugodtan jöhatnek!!! Smile

Válasz idézéssel
2011-10-06, 12:56 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-10-06 - 12:57. Szerkesztette: convex.)
Üzenet: #46
Ilyen remixet már hallottam, nos hangos a clap , a bass sáv eltünik a zene második felében, amúgy elég graftos a hit(cínt) azt megeffektezhzetnéd, hogy ne hallatszódjon, hogy fruitis alap hang de nekem nincs bajom vele!
Ha nem értél -el 1 év alatt áttörést akkor ez a zene mi????? Jól haladsz csak hallgatni kell sok olyan zenét amit szeretsz és csinálni szeretnél!

NOS HA VAN AKI BUDAPESTI AKKOR ÉS LENNÉNK TÖBBEN MEGLEHETNE BESZÉLNI EGY ILYEN MINI TALÁLKOZÓT VAGY VALAMI ÉS AKKOR OTT LEHETNE EGYMÁSNAK TRÜKKÖKET MUTOGATNI!

UI.: sok zen hallgatás és fülelés, hogy hogy hangszerelik stb. majd ugyis támadnak a mastereléssel meg stb.-vel nem kell megijedni piti meló, kivéve akusztikus hangszereknél(élő hangszereken élő ember alkotta játékon). Ja és hallás fejlesztés!
Nem is rossz a remix!
Válasz idézéssel
2011-10-06, 13:00 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-10-06 - 13:03. Szerkesztette: jakesz.)
Üzenet: #47
Hu Nagyon szépen köszönöm!! Smile Ez nagyon nagyon jól esett!! Smile
ja és itt a másik verzióm!!!
Válasz idézéssel
2011-10-06, 13:03 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-10-06 - 13:04. Szerkesztette: convex.)
Üzenet: #48
Mondom Bp-iek összejöhetnének saját zenéikkel stb. fl kütyöllgettésre, saját loppjaikkal vagy más loopjaikkal és közös melót is lehetne prezentálni stb. határ a csillagos ég ....
Ja és a zenei áttekintőben meg megcsinálhatod saját mappád több zenével és többen hozzászólhatnak! Átnézheted te is a többiekét hozzászólhatsz kérdezhetsz stb.
Válasz idézéssel
2011-10-06, 13:07
Üzenet: #49
Köszönö aszem meg is lépem ezt a dolgott de a bp-és tali számomra hallott Pápai vok!!Undecided
Válasz idézéssel
2011-10-06, 13:09
Üzenet: #50
Akkor meg egyszer az összes fórumos összefokhatna és egy FLstudio forum fesztivált lehetne csinálni egy 2-3 naposat! Csak az elhatározás kell!
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás