Új válasz 

A téma értékelése:
  • 0 Szavazatok - 0 Átlag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Segítek
2013-01-01, 20:02 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-01-01 - 20:13. Szerkesztette: dchord.)
Üzenet: #11
RE: Segítek
(2013-01-01 19:24)numeroflip Írta:  Valaki nem tudja véletlenül, hogy miképpen lehet azt megcsinálni, hogy:
Adott 3 VSTi, mindegyik külön EQ, meg effektezve, és azt szeretném, hogy egy azonos effektet hozzárendeljek mind a 3 hoz egyszerre, és azt majd automatizálni,
Tehát: az kellene hogy a hármat valahogy "összecsatolni" és a mixerben egy új helyhez hozzárendelni egyként, de maradjon meg mind a 3 külön is effektelve
Remélem érthető voltam

tippcsak : folder track-et hozzá kell rendelni a vst-khez, a folder track-et egy bus-hoz, bus-ba beledobni az effekt vst-t majd az effekt vst-t kontroll automatizációját rádobni a folder track-re

[Kép: pr_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

nem próbáltam ki ... Smile

ui: a kép nem teljesen stimmel, mindjárt kipróbálom ... működik
Válasz idézéssel
2013-01-02, 20:17
Üzenet: #12
Remek köszönöm szépen Smile
Válasz idézéssel
2013-01-19, 11:28
Üzenet: #13
Mitől lehet az, hogy adott vst-k nél, pl Blue, miután berakok egy presetet, vagy keverek egy hangot, és kilépek belőle resetelődik? De már elég neki annyi is hogy elindítom a zenét, az eredeti beállításokra ugrik a vst.
Válasz idézéssel
2013-01-19, 12:21 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-01-19 - 12:23. Szerkesztette: dchord.)
Üzenet: #14
(2013-01-19 11:28)DaemoonHunter Írta:  Mitől lehet az, hogy adott vst-k nél, pl Blue, miután berakok egy presetet, vagy keverek egy hangot, és kilépek belőle resetelődik? De már elég neki annyi is hogy elindítom a zenét, az eredeti beállításokra ugrik a vst.

a midi forrás csak note event-eket tartalmaz, próbáltad kipucolni a jobb gomb rajta majd "Event | Remove Part Automation" -al ?

S1-ben sajnos nincs midi event editor, se pedig filter, mint pl. Sonar-ban ... lehetnek benne olyan vezérlő kódok amik nemcsak note lejátszást tartalmaznak
Válasz idézéssel
2013-01-19, 13:49
Üzenet: #15
És valóban ez a volt a baja! A midit fl ből mentettem ki, és ezek szerint tartalmazott egyéb dolgokat mint írtad. Hatalmas köszönet! Smile
Válasz idézéssel
2013-02-10, 21:49
Üzenet: #16
numeroflip! Nagyon köszönöm hogy leírtad a gyári vst-k automatizálásának a menetét, amit egyébként én is tudtam, de ezzel nem lettem okosabb a kérdésemmel kapcsolatban.

Engem a nem gyári dolgok automatizálása érdekelne, hanem a plusz berakott dolgok (vst plugin mappába) automatizálási lehetősége.

A konkrét problémám az lenne, hogy ha egy wav-ot társítok egy tegyük fel nem gyári compressorral és autotizálni akarom a high cut potmétert, (ahogyan te is írtad: jobb klik a potira és edit automation) nem ad be semmi választási lehetőséget ha jobb klikkelek rá. (magyarul semmit)

Nos. Ezzel lehet valamit kezdeni, vagy csak az eredeti plugineket tudom a programban automatizálni?
Válasz idézéssel
2013-07-13, 08:27
Üzenet: #17
hello, az a kérdésem lenne hogy, hogyan tudok ütemre igazitani egy sávot több pontban, úgy hogy ne nyuljon meg a tempo stb. szoval az eredeti maradjon, olyasmi mint az abletonban a warp funkcio, probálkoztam de nem ment...
köszi Sleepy
Válasz idézéssel
2014-02-02, 09:37
Üzenet: #18
Üdv
Azt hadd kérdezzem meg, hogy a Studio one- ben, hogyan lehet a midi csatornák/channelek közt váltani a piano rollban, vagy úgy egyáltalán? A probléma az, hogy vannak pluginok amik egyszerre több csatornára tudnak hangszert betölteni, a legegyszerűbb példa az edirol orchestral, ezt ugye FL studióba asszem úgy lehetett megoldani, hogy a piano rollnál egy másik színt választunk, erre viszont eddig nem találtam opciót a studio one- ban.
Aki tudja esetleg, az kérem írja le a mikéntjét Smile
köszönöm
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás