Új válasz 
Segítek
2010-01-17, 13:35
Üzenet: #1081
RE: Segítek
tehát ha ráerősítek a dallamra, akk a program kitolja a vokált és azt ki tom menteni?
Válasz idézéssel
2010-01-17, 13:36
Üzenet: #1082
Látom nem érted a lényeget, valamint azt hogy mit írogattunk előtte Smile. Kell egy vokálos és egy sima zenei alapos verzió...
Válasz idézéssel
2010-01-17, 13:38
Üzenet: #1083
már értem...de honnan találok ilyet mert sztem nem raknak fel külön vokált és zenei alapot hardstylebólSadSadSadSad
Válasz idézéssel
2010-01-17, 13:44
Üzenet: #1084
Ebben rejlik a dolog nehézsége. Van egy másik megoldás is: mikrofon + vocoder Smile.
Válasz idézéssel
2010-01-17, 13:45
Üzenet: #1085
na mikrofon az pont nincs...Sad
Válasz idézéssel
2010-01-17, 14:04
Üzenet: #1086
ez a sima fazisforditos trukk, kivagsz a szambol egy olyan reszt (alap), ami ugyanolyan mint a vokal alatti zene, megforditod a fazisat, es beteszed a vokalos resz ala, es egyszerre lejatszod, akkor az alap kioltja egymast, a vokal megmarad,.. egyebkent ONU-tol tanultam, csak hogy a forras se maradjon kiSmile
Válasz idézéssel
2010-01-17, 17:48
Üzenet: #1087
Szóval nekem egy kis útmutatásra volna szükségem. House zenét szeretnék csinálni és nem tudom merre induljak el. Pár próbálkozásom már volt, de azok elég gyengék lettek. Nem tudom, hogy hogyan szólaltassam meg a szintiket, hogy úgy szoljanak, mint a mai house zenékben. Milyen VSTi-ket használjak és hogyan (lehet hülyén hangzik) építsem fel a zenét. Hát ez így elég lámán hangzik, de ebben kéne segítség Smile Köszi előre is.
Válasz idézéssel
2010-01-17, 19:44
Üzenet: #1088
hat azt hogy hogyan epitsd fel, azt meg kell figyelni hogy melyik elemek tetszenek mas zenekben, es hasonlot csinalni, szinte barmilyen szintibol elo tudsz varaszsolni jo hangot, de ez turelemjatek, a hangszervalasztas az egyik legfontosabb,.. a ritmikat is neked kell hallas utan kitalalnod, vagy szedsz midiket a netrol, es megnezed hogy van kirakva egy-egy house alap, abbol sokat lehet tanulniSmile reszemrol igy kezdtem, de az a helyzet, hogy a tizeneves tagok sokkal jobb zeneket csinalnak mint en, szoval ne hallgass ram
Válasz idézéssel
2010-01-17, 20:07
Üzenet: #1089
Jó, azért én a kornak hiszek Tongue Big Grin Tudnál ajánlani pár oldalt, ahonnan betudok szerezni ilyen midiket?
Válasz idézéssel
2010-01-17, 20:29
Üzenet: #1090
google
beírod a keresőbe hogy: house midi
és szerintem kidob annyit hogy életedbe nem tudod áttnézniBig Grin
de írd be you tube-ra a keresőbe hogy: fl studio house
itt meg már bármit el leshetsz.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás