Új válasz 
Segítek
2010-01-19, 18:16
Üzenet: #1111
RE: Segítek
sajnos a legújjabb kiadásába se működik az fl-be (9.0.3)
szóval várnod kell.
Válasz idézéssel
2010-01-19, 19:18 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-01-19 - 19:24. Szerkesztette: Boby_69.)
Üzenet: #1112
Hello!
Először is csak úgy mellékesen megjegyzem teljesen kezdő vagyok a programmal kapcsolatba! (2napja próbálkozok vele)
Lenne egypár kérdésem: 1.Mért van az hogy csinálok egy Pattern egyet és egy Pattern kettőt és akkor sehogy se akar a zene egybefolyni ,de ha egy Pattern csinálom meg az egészet (alap+egyéb hangok) akkor meg jó az egész?? Confused
Segítségeteket előre is köszönöm! Amúgy tényleg nagyon jó progi! Üdv
Válasz idézéssel
2010-01-19, 19:41
Üzenet: #1113
ezt nem igazán értem: csináltál egy pattern 1-et meg egy 2-t és nem tod egyberakni úgy ahogy akarod?

mert ha akkor a problémádra az enter gomb, ez behoz egy ún. '"patterntáblát" ahol a kész patterneket úgy rakosgatod, ahogy akarodSmile

erre gondoltál?
Válasz idézéssel
2010-01-19, 19:46
Üzenet: #1114
Ha az első patternben csak az x hangszer szól, a másodikban pedig csak az y, akkor az első patternnel párhuzabosan be kell raknod a másodikat is, hogy x és y egyben szóljon.
De ha az első patternben x hangszer szól, a másodikban x+y, akkor elég először az elsőt berakni, utána pedig a másodikkal folytatni.

Ez most biztos nem volt érthető. Big Grin
Válasz idézéssel
2010-01-19, 19:48
Üzenet: #1115
igen vhogy én is így gondoltam...de te az embert ilyenkor is matekkal kábítasz?Big Grin
Válasz idézéssel
2010-01-19, 21:28
Üzenet: #1116
Na ezt a pattern-s dolgot meg tudtam oldani rájöttem hogyan is kell Tongue Most az lenne az ohajom hogy hogyan kell azt megcsinálni hogy egyes hangok ne egyből szünyenek meg hanem csendesedjenek el??
Válasz idézéssel
2010-01-19, 23:21
Üzenet: #1117
Olvass GYIK-ot. Egyébként meg vannak Automation clip-ek, ha erre gondolsz. Beteszed a playlistbe az effektet, hangot, vagy amit gondolsz, majd rámész a hang tulajdonságaira, beállításaira. Azaz a hangon duplán kattintasz. A felugró ablakban lesz jobbfelül egy --, azt mondjuk beteszed 1-2-re és a Mixeredben megjelenik azon a csatornán, amire állítottad. Majd annak a csatornának van egy csúszkája, az a hangerő. Érdemes azt automatizálni, mert precízebb (szerintem). Majd rámész akkor a hangerőcsúszkára és ott jobbklikk, majd create automation clip. Valami ilyesmi lesz ott. A playlistben megjelenik egy új sáv, ami az automatizációd lesz. Ebbe berajzolod a hangerőgörbét, ahogyan szeretnéd és már kész. Ha ez elsőre kicsit bonyolult, akkor van magyar leírás hozzá, mondjuk én még csak a 3-as verzióhoz találtam, de az sem sokban tér el, a főbb dolgokat meg lehet tanulni belőle. Vagy nézz tutorial video-kat youtube-n és abból tanulhatsz!
Válasz idézéssel
2010-01-20, 10:01
Üzenet: #1118
Üdv kellene egy HELP lehet olyat csinálni fl studio 9 hogy egy számból ki venni az éneket???előre is köszönöm a sgítséget!!
Válasz idézéssel
2010-01-20, 11:49
Üzenet: #1119
van kereső, .. http://forum.flstudio.hu/Thread-Seg%C3%A...9#pid13669
Válasz idézéssel
2010-01-20, 12:29 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-01-20 - 12:30. Szerkesztette: taky.)
Üzenet: #1120
ha ebben a témában visszaolvasgatsz megtalálod a választ.

edit: Pukiface mindíg megelőz. :-D
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás