Új válasz 
Segítek
2010-01-30, 16:48
Üzenet: #1151
RE: Segítek
Sziasztok!
Miért van az,hogy mikor egy vst-t(Edirol Orhestra) telepítek
és megadom neki a programfiles vstplugins mappát,nem veszi figyelembe,
hanem csinál egy Steinberg vstplugins mappát és oda teszi a dll-t?
Nem biztos,hogy baj,csak olvastam valahol,hogy jobb egy helyen tartani
ezeket a dll fájlokat.
Válasz idézéssel
2010-01-30, 17:32
Üzenet: #1152
Elég ha átmásolod a dll-t a vst plugin mappába. A program így már lényegtelen hol van.
Válasz idézéssel
2010-01-31, 10:55 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-01-31 - 11:51. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #1153
...ezt nem kellett volna...

- zebaoth
Válasz idézéssel
2010-01-31, 12:56
Üzenet: #1154
hello a próblémám a következő:

pár hónappal ezelőtt a gépemen futott normálisan az fl studio, majd egy rendszerhiba miatt(nem tom mi volt az nem is kérdezzétek) reinstallra volt szükség a gépemen(xp volt rajta). az fl studio-t minden cuccommal együtt rámásolták(mivel az unokatestvérem telepítette újra a gépem és másolt át fontos adataimat) egy másik vinyóra addig míg a reinstall befejeződik. majd a gépem visszakaptam újratelepítve és kedvem támadt egy kis zeneszerkesztésre. de amikor elindítottam az flben vmelyik vst-t(a vst .dll fájlja abban a mappában volt amelynek lennie kell) egyiknél sem nyílt meg hanem hibát jelzett h nem lehet megnyitni, mert nem találja a vst-t pedig fel volt telepítve minden hozzá még azt is megpróbáltam h a telepített vst mappájából kimásolom újra a .dll fájlt és a megfelelő mappába visszarakom, de így se indult el.

mi lehetett ennek az oka?Confused
Válasz idézéssel
2010-01-31, 13:09
Üzenet: #1155
Sok VST, főleg XP-nél beírja, regisztrálja magát a rendszer-be. Pl. én is kiírtam a Dirt 2 mentéseket, de hiába, mert az Application mappa (ami rejtet) tartalmazta volna a többi szükséges mentést, amit nem írtam. Na, valószínű itt is az lehet. Újra kell telepíteni az FL-t és az összes hozzátartozó VST-t. Pl.: sok programnál és játéknál kitömörítve, feltelepítve már hiába másolod át másik partícióra, mappába, nem fog elindulni.
Válasz idézéssel
2010-01-31, 13:14
Üzenet: #1156
igen a reinstallban akk is gondolkodtam és meg is csináltam, de vannak olyan VST-k amik egyrészt nagyok, másrészt nehezen találom őket meg a neten, tehát problémás az ha onnan átmásolom...
Válasz idézéssel
2010-01-31, 13:48
Üzenet: #1157
hy
FL studioban a táblára húzok pl 12 egyforma mintát... de mikor én az egyik mintát kiakarom nyújtani, vagy szerkeszteni, akkor a többi is megváltozik... Nem lehetne ezt valahogy megoldani?
Válasz idézéssel
2010-01-31, 13:51 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-01-31 - 14:02. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #1158
sztem mindegyiknek külön-külön meg kell csinálgatni: pl. ha vstről van szó akk 12-szer kell azt a vst-t megnyitni és a masterelésnél mindegyiket külön-külön insertre kell rakni, ha jól tom, bár talán ha kicsit pontosabban leírod a kérdést, jobban tudnék rá válaszolniSmile
érthetőbben: ha pl egy nexust nyitottál meg és mind a 12 patternre azt használod, persze h mind1iket nyújtani fogja, mivel 1et kezelsz, de ha 12 nexust nyitsz meg(ha a gép bírja)és pl a pat1-re a refx nexus -et rakod, a pat2-re a refx nexus #2-t és így tovább, akk a masternél a megfelelő patternre mész és azt rakod be pl az insert 1-re és azt úgy külön tod kezelni...lehet h ez egy kicsit furcsán hangzikSmile
Válasz idézéssel
2010-01-31, 16:08
Üzenet: #1159

ebben a videóban 1:15-től hogyan lehet azt megcsinálni, h mind2 elkészített részt meg lehet jeleníteni ha értitek mire gondolok...?
Válasz idézéssel
2010-01-31, 16:11 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-01-31 - 16:14. Szerkesztette: pukiface.)
Üzenet: #1160
(2010-01-31 13:48)norbert400 Írta:  hy
FL studioban a táblára húzok pl 12 egyforma mintát... de mikor én az egyik mintát kiakarom nyújtani, vagy szerkeszteni, akkor a többi is megváltozik... Nem lehetne ezt valahogy megoldani?
a fruity wrapperban talalsz adsr gorbet az ins fül mogott, elmetelileg ott jobban jarsz, es a hangjegyek hosszaval is tudsz jatszadozni a pianorollban
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás