Új válasz 
Segítek
2010-02-13, 20:18
Üzenet: #1181
RE: Segítek
Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy hol találok a Sytrushoz hasonló programot? vagyis, hogy hol lehet találni az nem szükséges mert megoldom a beszerzését. Szóval, létezik hasonló plugin mint a Sytrus amibe kilométernyi beállítási lehetőség van? Egyszerűen nem tudom milyen hangot használjak, rap műfajhoz kéne valami használható de a meglévőkből nem tudok gazdálkodni, lehet, hogy én vagyok hozzá még kezdő de a Sytrusba 4 olyan hangot találtam amire azt mondtam, hogy jó...Szóval ha valaki tud írjon!

Köszönöm előre is Smile
Válasz idézéssel
2010-02-13, 22:05
Üzenet: #1182
kimondottan hiphop hoz nem igazán létezik, de sok vsti-t ki kell próbálni hogy meg találd a hozzád illőeket.
jobb ha kevesebbet használsz, csak tudd őket kezelni és eszméletlen dolgokat hozhatsz létre
pl a sytrus egy nagyon jó progi rengeteg lehetőség rejlik benne. talán még a zebra ami még hasonló kategótiájú progi
Válasz idézéssel
2010-02-13, 22:17
Üzenet: #1183
Köszi a választ!
Az a nagy bajom, hogy akárminek neki kezdek mindig az lesz a vége, hogy nem csinálom meg mert mindig csak egy zongora rész jut eszembe, ami nem lenne baj de az már igen, hogy nem tudok más hangot berakni mert akármit csinálok nem jó, próbáltam kevergetni de semmi. A vsti-kkel meg az a baj, hogy leszedtem párat és vagy nem működnek vagy nem tetszenek, esetleg ha valami más megoldást is tudtok akkor örülnék neki Smile
Köszönöm előre is!
Válasz idézéssel
2010-02-13, 22:27
Üzenet: #1184
egészen pontosan mit szeretnél?
Válasz idézéssel
2010-02-14, 08:15
Üzenet: #1185
Sil3nt egy kis segitseg a szintik hasznalatahoz,.. a preseteken kivul meg nagyon sok mident tudnak, csak batran kell allitgatni oket,.. elsokent ajanlom, hogy egy olyan szintit valassz, amiben nincs sok oscillator, pl a synth1Big Grin http://forum.flstudio.hu/Thread-Synth-1 hogy felfedezd az osszefuggeseket a vezerlo panelek kozt,.. de ha nincs turelmed, akkor itt (többek közt a synth1-rol ) http://www.softsynth.hu/ talalsz csomo reszletes leirast, ezek vehetok altalanossagban is, majdnem minden hangszer hasonlo panelekbol epul fel,.. sokat kell probalgatni, amig az egyik hang illik majd a masikhoz... sok sikertt!
Válasz idézéssel
2010-02-14, 11:01
Üzenet: #1186
amiatt ne aggódj hogy elakadsz, nekem 10ből egy lesz kész köbö
Válasz idézéssel
2010-02-14, 22:54
Üzenet: #1187
Huhh, köszönöm a válaszokat!
A Sytrus és a Zebra is nagyon jó, bőven megfelel az elvárásaimnak mindkettő csak effektezni kell a hangokat és jó lesz bár még ismerkedek mind a kettővel Smile
Ha esetleg vannak még hasonló programok és megosztanátok velem a nevüket még jobban fülig érne a szám, lehet, hogy telhetetlennek tűnök de ti is tudjátok, minél több a hang annál kreatívabb dolgot lehet összehozni, ha sikerül az első alapom megcsinálni mindenképp megmutatom nektek hisz sokat köszönhetek nektek Smile
Válasz idézéssel
2010-02-15, 11:00
Üzenet: #1188
vanguard,albino3,blue,sylenth,z3ta,helix,predator,halion,oddity, aztán effektező dblue glitch,effektrix,
Válasz idézéssel
2010-02-15, 19:10
Üzenet: #1189
Én annyit tennék hozzá , hogy bár sok plugint meg kell ismerni , nem kell 50 félét használni , tanulj meg egyet/kettőt és azokból hozd ki a maximumot Smile
Válasz idézéssel
2010-02-15, 19:16
Üzenet: #1190
mondjuk ez így igaz..ne kezd egyből millió pluginnal,mer abból káosz lesz csak,keress egyet,ami neked megfelel hangok terén,és azt ismerd ki.aztán jöhet a többiSmile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás