Új válasz 
Segítek
2010-02-24, 17:29
Üzenet: #1201
RE: Segítek
(2010-01-31 16:08)harderstylez Írta:  

ebben a videóban 1:15-től hogyan lehet azt megcsinálni, h mind2 elkészített részt meg lehet jeleníteni ha értitek mire gondolok...?

erre tudtok megoldást?
Válasz idézéssel
2010-02-25, 06:46
Üzenet: #1202
(2010-02-24 16:13)zebaoth Írta:  
(2010-02-17 12:36)pukiface Írta:  
ezen a videon van egy eszkoz az ugralo csako elott 2:04-nel, igaz csak kicsit latszik, es felig, de vki megfejthetne nekem mi azSmile

Szerintem egy hard disc recorder, puki.
en valamilyen grrovebox-ra tippeltem volna,...
utannajarok ezen a teruleten isBig Grin
thx
Válasz idézéssel
2010-02-25, 09:12
Üzenet: #1203
Arra gondolsz hogy áttűni a többi track piano rollja ? Ha igen azt úgy tudod elérni hogy egy patternen belűl látszódjon több piano roll egyszerre , Amit egyébként Ghost chanelsnek hínak , hogy a piano rollban megnyomod az alt+v vagy a pianoroll felső sarkában a lefel mutató kis haromszögre katt helpers ---> ghost chanels
De itt van még note helpers amit be szoktam kapcsolni mert így jobban látszik mien hangon van a téglám Big Grin
Válasz idézéssel
2010-02-25, 16:18
Üzenet: #1204
Tomiieka megelőzött. De tényleg így van. Ezzel lehet megoldani. Layernél használtam régebben. Sokat segít bassline íráskor, avagy többdallamú zene egymáshoz igazításához.
Válasz idézéssel
2010-02-25, 16:24
Üzenet: #1205
igen pontosan arra gondoltam, ez a probléma hónapok óta aggaszt, köszi h megvan a megoldásWink a note helpersnél a "milyen hangon van a téglám" alatt mit értesz?
Válasz idézéssel
2010-02-25, 16:31
Üzenet: #1206
8-asban és korábbi verziókban van leginkább haszna. A 9-ben már ott az a "Hint bar". Szintén ezt a célt szolgálja, igaz, nem lehet programozni és extra dolgokat csinálni vele. Smile
Válasz idézéssel
2010-02-25, 21:48
Üzenet: #1207
Arra gondoltam konkrétan hogy a fekete billentyűk sorát kiemeli egy sötétebb árnyal , ez szerintem sokat segít a gördülékenyebb szerkesztésben ...
Válasz idézéssel
2010-03-04, 18:42
Üzenet: #1208
Üdvözletem!
Szeretnék ismét egy kis segítséget kérni.
Már több mint 3 hónapja csesztetem az FL-t de egyszerűen nem sikerült semmi értelmeset kihozni belőle, van egy zene ami egyáltalán nem is hallatszik "valósnak", jól megcsináltam de a dobbal baszakszom állandó jelleggel és már nagyon elegem van vele, 2 napot szenvedtem egy gitár hangszerelésével, hogy valami használhatót összehozzak de nem lett az igaz, nézegetem a tutorialokat, olvassgatom a fórumot meg más fórumokat is de valahogy nem megy az egész dolog, már enyhén kiakaszt a dolog főleg úgy, hogy több ismerősöm legalább 4 naponta mutat új beatet amik egytől egyik marha jók és még nincsenek is kikeverve én meg egy rohadt csengőt sem tudok szerezni, ha lenne akkor is tuti, hogy semmit nem tunék kezdeni vele...

Na mindegy, páran mondták, hogy ismerkedés révén egyszerűbb lenne ha kész instrumentálokat szerkesztenék át és abból csinálnék valami elfogadhatót, az lenne a kérdésem, hogy honnan lehet kész samplereket vagy instrukat szerezni vagy már nem tudom minek mi a nevei?!

Vagy egyáltalán mivel tudnék "valós hangszerekből zenét" csinálni? Van rengetek VSTi hangom és pluginom de akárhogyan is keverem, kavarom semmi, sok a reverb, ha leveszem nem jó vagy hiába állítom be olyan néhol mintha félreütöttem volna egy billentyűt stb....
Szóval ez a két kérdésem lenne, előre is köszönöm!
Válasz idézéssel
2010-03-04, 18:52
Üzenet: #1209
Igazából hallani kellene, hogy mit értesz félreütés és hasonlók alatt. Nem tudsz feltölteni egy dalt? Úgy könnyebben lehetne orvosolni a dolgot.
Ingyenes sampleket tudsz letölteni, nézd át jól a fórumot, és google is segít neked... Smile
Válasz idézéssel
2010-03-04, 19:19
Üzenet: #1210
Tudom elég hülyén hangzik, de valaki, aki ki tudná ezt a hangszínt valahogy keverni annak nagyon megköszönném.
Kb. 2:05-től

ui: Nem tudom milyen vst-t használConfused
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás