Új válasz 
Segítek
2010-03-04, 19:21
Üzenet: #1211
RE: Segítek
ez tom meik hang: a nexusból az arms of heaven!!!Big GrinBig GrinBig Grin

ez tuti, 100%!
Válasz idézéssel
2010-03-04, 19:34
Üzenet: #1212
Tessék itt a szerencsétlenkedésem, őszinte véleményt kérnék akárki is hallgatja meg, fontos lenne a kritika még ha nehezen viselem el akkor is, köszönöm Smile
Annyit hozzátennék, hogy még közel sincs kész, mondjuk ti ezt jobban halljátok majd!
Válasz idézéssel
2010-03-04, 19:36
Üzenet: #1213
Sil3nt: Ne keseredj el, nekem se sikerült gyorsan ráérezni.... Sztem a kérdés ott dől el hogy az embernek van e hallása, vagy sem. Ha nincs hallásod(ezt nyílván mindenki érzi, szóval neked is tudnod kell) akkor szerintem ne erőlködj.
Válasz idézéssel
2010-03-04, 19:37
Üzenet: #1214
köszi hard Wink
most kezdtem el tölteni holnap reggelre sztem lejön. Big Grin
Válasz idézéssel
2010-03-04, 19:48
Üzenet: #1215
(2010-03-04 19:36)shirka Írta:  Sil3nt: Ne keseredj el, nekem se sikerült gyorsan ráérezni.... Sztem a kérdés ott dől el hogy az embernek van e hallása, vagy sem. Ha nincs hallásod(ezt nyílván mindenki érzi, szóval neked is tudnod kell) akkor szerintem ne erőlködj.

Lesd meg amit feltöltöttem, pont a hsz-ed felett van és mond meg te, hogy jó-e a fülem hozzá Smile
Az a bajom, hogy szinte állandóan ez az egy zene jár a fejembe és így nehéz újat adni, főleg, hogy még a hangszereket sem nagyon ismerem, mármint a kottát melyik a mélyebb, lágyabb hang, mivel lehet vagy érdemes keverni stb...
Válasz idézéssel
2010-03-04, 19:52
Üzenet: #1216
Tényleg pontatlan, piano roll-t állítsd line-ra vagy cell-re.
A dallammal, a harmóniákkal nincs baj, csak dolgozni kellene még rajtuk.
...és szerezz be jobb hangszíneket, mert ezek nagyon műanyagok...
Válasz idézéssel
2010-03-04, 19:52
Üzenet: #1217
ezért kellene sokféle tracket hallgatni h ne járjon mindig ua. a fejedben. légy kreatív, ismerd az fl-t és csinálj jó trackeket és kész!Smile nem kell annyira jó fül ahhoz h jó dalt tudj csinálni, hagyatkozz az érzékeidre!Wink
Válasz idézéssel
2010-03-04, 20:11 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-04 - 20:17. Szerkesztette: Sil3nt.)
Üzenet: #1218
(2010-03-04 19:52)zebaoth Írta:  Tényleg pontatlan, piano roll-t állítsd line-ra vagy cell-re.
A dallammal, a harmóniákkal nincs baj, csak dolgozni kellene még rajtuk.
...és szerezz be jobb hangszíneket, mert ezek nagyon műanyagok...

hát tudom, amúgy hegedű az nem harmónika, a másik meg elvileg egy acousticus gitár lenne Big Grin Tudom, hogy szarok a hangok de próbálom megoldani az alap dolgokkal, de mindegy mert sok hangot szedtem le és egyik sem felel meg az elvárásaimnak sajnos Sad

Hardstylerz: Ha tudnád mennyi tracket hallgatok, sok nagyobb beat maker van fent msnen is nekem és sok zenét hallog tőlük de csak nézek, hogy, hogyan, mivel...?!
Látom sokkal nehezebb dolgom lesz mint ahogy gondoltam volna...
Más hangok után nézek nap mint nap úgyhogy valami csak lesz!
Amúgy a zene milyen? Tudom, hogy nem egy profi munka de kezdő létemre...? Zebaoth köszi a véleményt meg a segítséget, kipróbálom amit írtál Smile

Szerk: Az a baj, hogy mást nem akarok copyzni, mivel sok zenét hallgatok, sok elképzelésem talán lenne ha megfelelő hangszerek lennének a "kezembe", de a legnagyobb baj, hogy hasnolót sem akarok csinálni mint más, az olyan szánalmas, vagy koppintott vagy nem tudom minek nevezzem...

Megint szerk: Az érzékeimre hagyatkozom, vagyis próbálok, még mindig az ismeretlenség és a rossz hangszerek szabnak határt sajnos, még ha annyira nem is látszik a zenén Smile
Válasz idézéssel
2010-03-04, 20:22
Üzenet: #1219
Ha hasonló hangzást keresel, mint ez ( http://www.4shared.com/file/193143371/fb...emix_.html ), akkor tudok segíteni a hangpark összeállításában.
Válasz idézéssel
2010-03-04, 21:14
Üzenet: #1220
(2010-03-04 19:34)Sil3nt Írta:  Tessék itt a szerencsétlenkedésem, őszinte véleményt kérnék akárki is hallgatja meg, fontos lenne a kritika még ha nehezen viselem el akkor is, köszönöm Smile
Annyit hozzátennék, hogy még közel sincs kész, mondjuk ti ezt jobban halljátok majd!

ha csak 3 hónapja foglalkozol az FL-el nem rossz. jó zene lesz ha befejezed.
javaslom, hogy gyakorolj sokat, ne egyböl egy teljes zenét kezd egűl csinálni hanem csinálj dob ütemeket, leadokat, dallamokat stb. én is rengeteg ilyet csináltam, hihat, bass, drum, lead ütemeket elmentettem a piano rollból scorekat és bármikor tudtam használni.
gyakorlod az fl használatát és jobbnál jobb ötletek fognak jönni, bármi ami eszedbe jut pötyögd le. nézz nagyon sok tutorial video-t az fl szinte minden funkciójára van egy ha meg valami nem megy akkor itt ez a topic is. én sok fl-s leírást olvastam(helpet végig), és zeneelméleti dolgokat se árt elsajátítani(pl. akkordok).
most csak azokat tudtam leírni amiken annó én is végigmentem, még most is nagyon sokat kell tanulnom és ez folyamatos lesz.
ha valami hülyeséget írtam akkor javítsatok ki. Big Grin
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás