Új válasz 
Segítek
2010-03-10, 17:26 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-11 - 18:31. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #1251
RE: Segítek
VST-k: http://hu.wikipedia.org/wiki/VST

amiket én használok és ajánlok:
- Nexus
- Hydra
- Junglist
- Pro-53
- Sylenth1
- z3ta+ stb.
vst-k azért jóak, mert tökéletes hangokat tudsz vele kreálni v egy meglévő sampleből(ami a vst bankjában van) ki tudsz csavarni egy neked tetszőt. szépítésre az fl studio által alapban telepített effektelőket és generálókat(magyarán a mastereléshez szükséges eszközöket) használhatod a mixer pultnál.Smile
Válasz idézéssel
2010-03-10, 17:49
Üzenet: #1252
(2010-03-10 17:17)SomY Írta:  Ha csak néha, akkor lehet a támogatással lesz a gond. Nem ismeri meg a "billentyűket". Pl én rendes PC billentyűzeten játszom fel és az FL megismeri a betűket, mármint az ékezeteseket, de a Cubase sajnos nem. Na de ha VST-re gondolsz, akkor reFX Nexus, ha pedig külső VST-t akarsz, FL-en kívül, akkor Z3ta+. Ezzel tudsz DAW nélkül is játszani. Többet ilyet én nem nagyon ismerek... De próbáld meg Cubase-ben, ott talán sikerül megoldani Smile

Koszi! A "neha" alatt azt ertem, (mostmar megmertem pontosan),ha folyamatosan jatszok 4 mp-enkent erzekel egy leutott hangot, ami ennyi utanna jarassal es a forumozok segitsegevel tenyleg arra utal, hogy az integralt hangkartya nem kepes tobbre, ez egy High Definition Audio 2.2 neven futo dell laptop hangkartya, amivel eddig nagyon meg voltam elegedve es szerintem a celnak megfelelne, de lehet, hogy megis ez a bajom. ReFX nexust is kiprobaltam, az se jott be, :-( de mindenkepp halas vagyok!
Varom, hogy valaki vegre tenyleg megoldja a lehetetlennek tuno problemam... :-)
Válasz idézéssel
2010-03-10, 23:24
Üzenet: #1253
Mivel beadja választhatónak az Asio-t, ezért több mint valószínű telepítve lett. Ergó csak az marad továbbra is, hogy a kártya nem támogatja. azt tanácsolom szerezz valakitől minimum egy Creative Soundblaster hangkártyát. Már potom pénzért lehet kapni. Amikor én vettem, akkor volt 5000Ft és ez már nem most voltSmile.

Egyébként FL-ben a billentyűzet nyomkodásával is tudsz addig "zongorázni". w-a-s-d és még a mellettük lévő gombok.
Válasz idézéssel
2010-03-11, 15:23
Üzenet: #1254
belahammond Offline
Új remény
Privát Üzenet a szerzőnek Üzenetek: 1
Regisztrált: 2010 Mar
Hírnév: 0
Figyelmeztetési szint: 0%
RE: Synth 1
Fiúk!

Nem tud valaki egy jó zongora progit ami teljes verzió és freeware?

FL-böl a 6-os van nekem!

béci
Válasz idézéssel
2010-03-11, 15:25 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-11 - 15:26. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #1255
mivel úgy tudom h a wavestationért és a nexusért fizetni kell(javítsatok ki ha tévedek), ezért én az alapban feltelepített fl keys-t ajánlomWink
bár nem tom h a 6-os verzióban is benne volt-e már a keys, mivel én azt még nem használtam.
Válasz idézéssel
2010-03-11, 16:00
Üzenet: #1256
http://rekkerd.org/dsk-releases-akoustik-keyz/
en ezt tudom ajanlani ingyeneskent
Válasz idézéssel
2010-03-11, 16:02
Üzenet: #1257
itt is rengeteget találsz:
http://freemusicsoftware.org/category/free-vst/piano
Válasz idézéssel
2010-03-11, 16:35
Üzenet: #1258
hi

nemrég kezdtem az fl - t és lenne egy olyan kérdésem hogy hogyan tudnék használható mintákat szedni zenékböl mongyuk hip hop beatek hez

pl :
itt ez a zene és ebböl szeretnék alapot csinálni... ütem részét meg iesmiket megtudnék csinálni csak mintát nemtok rendesen venni
Válasz idézéssel
2010-03-11, 17:42
Üzenet: #1259
Csumi!

Van egy csomó acapellám, de nem tudom a BPM számukat. olyat hallottam, hogy az fl-ben valami detect tempo dologgal meg lehet állapítani. Valaki el tudná mondani azt hogy kell megcsinálni?
Válasz idézéssel
2010-03-11, 17:45
Üzenet: #1260
ha az acapella egy eredeti ismert számból van, akk azt a tracket hallgasd meg fl-ben, és próbáld meg beállítani a dobütem bpm-értéketWink sajna én más megoldást nem tok mondani...
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás