Új válasz 
Segítek
2010-03-13, 12:03
Üzenet: #1271
RE: Segítek
itt nem feltétlenül arra gondoltam, h ezt válaszd de segítségnek jó lesz, nem?Smile
Válasz idézéssel
2010-03-14, 11:09
Üzenet: #1272
Engem ez ez FL a sírba tesz...
Most az a probléma, hogy egyáltalán nem tudom használni a kontrollerem. Sima miditech midistart music van. Eddig az volt a probléma, hogy minden hangszerből csak egy billentyűt volt hajlandó lejátszani, újraraktam és most már használni se lehet. A beállításoknál ki van pipálva az enable,master sync meg mittomén.Ja és virtuális midi port van a gépen.

Valaki segítsen ha tud mert tök idegbeteg vagyokHuh
Válasz idézéssel
2010-03-14, 11:14
Üzenet: #1273
háát, ez furcsa, tudsz egy képet küldeni az F10-es képernyőről, ahol a midi beállítások vannak?
Mintha régen nekem is lett volna ilyen problémám, mert valamit elnyomtam.
Válasz idézéssel
2010-03-14, 11:19
Üzenet: #1274
Itt a kép

http://kepfeltoltes.hu/view/100314/11745...es.hu_.jpg

Pirossal csak azért karikáztam be azokat a jeleket, mert azoknak is villogni kellene, de nem villognak
Válasz idézéssel
2010-03-14, 11:29
Üzenet: #1275
Hua Xing, ez jóBig Grin
Szóval neked csak ez az egy kontrellered van, vagy más is, mert akkor fölösleges betenni a midi mappert portba. és master sync-nek is asszem csak egyet kell beállítani, én a midi mappert szoktam. Amugy az nem baj, ha a drivert ilyen néven ismeri fel?
Válasz idézéssel
2010-03-14, 11:32 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-14 - 11:36. Szerkesztette: TomCa$h.)
Üzenet: #1276
Az nem baj, mert a reason-be is Hua XingBig Grin és ott minden frankó. Én már mindent állítottam össze vissza, nem tudom mi a jó beállítás. Ja és igen ,csak ez az egy kontrollerem van.
Beállítottam ahogy mondtad, de most megint az van, mintha 49 részre lenne osztva a billentyűzet. Minden vst-ből 1 hangot enged csakSad
Válasz idézéssel
2010-03-14, 11:39
Üzenet: #1277
Hmm, próbáldd meg hogy akkor semmit sem teszel portba, a sync-nek CSAK a midi mappert teszed, vagy valamelyik másikat, a midi clock meg ha be lehet tenni, akkor valami automatic-re...
De nekem van egy olyan érzésem, hogy a driverrel van probléma. Sztem rakd ujra, és nézd meg, hátha win7-re vagy vistára, vagy amit használsz nincs -e patch vagy ilyesmi a gyártó lapján, mert sztem a kompatibilitással van probléma.
Válasz idézéssel
2010-03-14, 11:50
Üzenet: #1278
Nagyon nagy király vagy ChryptonBig GrinBig Grin Megcsináltam ahogy mondtad és minden frankóSmile Köszi szépen a segítséget!
Válasz idézéssel
2010-03-14, 12:01
Üzenet: #1279
Sikerült???!!! KirályBig Grin
Nincs mit, máskor is szivesenWink
Válasz idézéssel
2010-03-14, 12:36
Üzenet: #1280
szevasztok

Egy olyan kérdésem lenne hogy csináltam egy alapot Fl be amit egy szakember fog megmasterolni
Azt kérte hogy minden csatorna ugyan onnan kezdődjön Ezt hogy tudom ugy megcsinálni hogy közbe ne csusszanak el a dolgok?

tehát pl indul a zene egy dobbal aztán rácsatlakozik fél percnél egy gitár utána 2 percnél reflén
és hogy ezek mégis ugyanott csatlakozzanak be ne csusszanak el
remélem értitek a gondom
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás