Új válasz 
Segítek
2010-03-14, 12:54
Üzenet: #1281
RE: Segítek
Csá!
Tegyél minden hangszert külön csatornára a playlist editorban, és utána majd el tudod némítani a többit, ha azt a kis zöld lámpát megnyomod. A végén meg mindegyik csatornát külön ki kell exportálni. Remélem érthető voltBig Grin
Válasz idézéssel
2010-03-14, 13:22 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-14 - 13:52. Szerkesztette: TomCa$h.)
Üzenet: #1282
Hát ezt úgy tudod megcsinálni, hogy katt a "solo" gombra (pl először a dob), a többit meg "mute"-zod és így kimentesz minden sávot egyenként. De arra figyelj hogy mindenképp wav-ba legyen a cuccod,m ert ha mp3mal állítasz oda hozzájuk, akkor legjobb esetben is kiröhögnek.
Amikor én írtam h mit kell csinálni, akkor a te hozzászólásod még nem volt ott Crypton:O Most hogy elküldtem megjelent a tiéd is. Érdekes dolgok ezekBig Grin
A te neved is elírtam:O Tiszta béna vagyok:O bocsi CHRYPTONBig Grin
Válasz idézéssel
2010-03-14, 15:20
Üzenet: #1283
és hogy tudom az egyes csatornákat elhejezni a play listbe mert azt tudom hogy az egyes patterneket a channel settingsbe kell a mastrebe tenni de a playlisbe hogy edisonnal?
Válasz idézéssel
2010-03-14, 15:20 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-14 - 15:20. Szerkesztette: ZombieCore.)
Üzenet: #1284
Hy!
Feltelepítettem a Hypersonic nevű plugint és mindíg hiba üzeneteket ad ki pedig a többi plugin mappájába raktam, és megcsináltam refresht is.Ki is jelzi, de nem engedi elindítani.
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetne ezt a problémát meg oldani??
Válasz idézéssel
2010-03-14, 15:27 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-14 - 15:28. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #1285
(2010-03-14 15:20)nigaspeed Írta:  és hogy tudom az egyes csatornákat elhejezni a play listbe mert azt tudom hogy az egyes patterneket a channel settingsbe kell a mastrebe tenni de a playlisbe hogy edisonnal?

itt te most arra gondolsz h pl. ha reeverbet használtál, azt hogyan lehet a playlistben megjeleníteni?
(2010-03-14 15:20)ZombieCore Írta:  Hy!
Feltelepítettem a Hypersonic nevű plugint és mindíg hiba üzeneteket ad ki pedig a többi plugin mappájába raktam, és megcsináltam refresht is.Ki is jelzi, de nem engedi elindítani.

esetleg próbáld meg a mixerben hozzáadni úgy talán megy.Smile
Válasz idézéssel
2010-03-14, 15:31 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-14 - 15:33. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #1286
(2010-03-14 15:20)ZombieCore Írta:  Hy!

Szia !

Megpróbálhatsz .NET Framework-t frissíteni hátha . Illetve nézz fel a hivatalos oldalra, hátha van frisstés , patch stb Smile
Válasz idézéssel
2010-03-14, 17:13
Üzenet: #1287
hello!

meg lehet-e azt csinálni h egy projectbe átrakok egy másik projectet? és így a 2-t össze lehetne illeszteni...
Válasz idézéssel
2010-03-14, 17:40
Üzenet: #1288
nem nem ugye az fl ben van a playlist amiben kijelzi az eggyes patternek hangjait mittom én egy dobot pl ha a songra kapcsolunk és ezt le lehet huzni és ott van egy oylan playlist ahova feltudunk venni ahol a track egy track 2 stb bik vannak és azt kérdeztem hogy mittom én egy dob csatornát hogy tudom megcsinálni hogy ott jelezze ha edisonba veszem fel a csatornát és ugy khuzom oda akkor az edison csak onnan veszi ahonnan a hangszer kezdődik és nekem ugy kéne hogy az elötte levő kihagyást is felvegye azért hogy a csatornák ugyanonnan kezdődjenek és ne csusszanak el

lehet hogy hülyén irtam le sorry
Válasz idézéssel
2010-03-14, 18:02
Üzenet: #1289
ha jól vettem ki te azt szeretnéd hogy egy akármilyen dobot behúzol az edisonba felveszed de nem tod hogyan kell berakni a playlistbe(javíts ki ha rosszul értelmezemBig Grin)

sztem ha te samplet raksz be edisonba és azt akarod felvenni, akk ne tedd, mert a samplet egyszerűen csak behúzod a track szekcióba és már ott is lesz, sőt még párszor berakhatod oda.Smile
Válasz idézéssel
2010-03-15, 12:00
Üzenet: #1290
Az a baj hogy ezt már ugy tulbonyolitottam h már énse tudom mivanBig GrinBig Grin sorry

De a lényeg visszatérve az eredeti problémámhoz

Van egy alapom: pl az első patternen megy egy dob a másodikon becsatlakozik késöbb egy gitár a harmadikon egy zongora

na most nekem ugy kéne kiexportálnom wawba külön a dob csatornát ,a gitár csatornát és a zongit hogy ugyanonnan a kezdőpontról induljanak

Na de azt hogy tudom megcsinálni hogy mind a 3 csatorna ugyanonnan induljon de mégse csusszanak el
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás