Új válasz 
Segítek
2010-03-15, 14:23 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-15 - 18:04. Szerkesztette: Edy.)
Üzenet: #1311
RE: Segítek
Nekem így volt jó az ütem(128), ha a sebességet beállítod még jobb lesz.
Neked is így kezdődik az ütemhez képest az acapella?

Nekem így:
[Kép: nvtelenls.jpg]
Válasz idézéssel
2010-03-15, 18:01 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-15 - 18:06. Szerkesztette: Edy.)
Üzenet: #1312
Taky!

Megcsináltam,úgy,ahogy neked a képen látszik,így jó,de egész végig nem marad ütemen.Szóval szerintem meg kell majd vágni és ugyanígy illesztgetni.

remix.mp3

Amúgy köszi a segítséget,bár majd próbálgatni kell nem ugyanolyan ütemű acapellával is. De egyelőre ebből a számból csinálok egy remixet,vagyis próbálok,kezdő vagyok még.
Válasz idézéssel
2010-03-15, 20:35
Üzenet: #1313
(2010-03-15 18:01)Edy Írta:  Taky!

Megcsináltam,úgy,ahogy neked a képen látszik,így jó,de egész végig nem marad ütemen.Szóval szerintem meg kell majd vágni és ugyanígy illesztgetni.

remix.mp3

Amúgy köszi a segítséget,bár majd próbálgatni kell nem ugyanolyan ütemű acapellával is. De egyelőre ebből a számból csinálok egy remixet,vagyis próbálok,kezdő vagyok még.

na ja így már jó lesz.
lehet sikerül úgy belőni, hogy pont ütemen legyen de ha nem akkor vagy 2 helyen elvágod ahol kell. majd várjuk a végeredményt.
Válasz idézéssel
2010-03-16, 11:42
Üzenet: #1314
Megoldottam a problémát köszi srácok a segítséget
Válasz idézéssel
2010-03-16, 13:56
Üzenet: #1315
hello még elég kezdö vagyok nem rég kezdtem el használni az fl studio-t és azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet felvenni éneket , hangokat, beszédet és azt összeilleszteni az ütemmel semmi extra dolog cs a gépemhez csak 2 hagfal és eg mikrofonBig Grin válaszotokat elöre is köszi.
Válasz idézéssel
2010-03-16, 14:02
Üzenet: #1316
a keveroben az egyik sav inputjat atallitod a mic bemenetre, es behivsz egy edisont,.. aztan [rec]
optimalis esetben utemre szoktak szovegelni a nagyok,.. de ha visszaolvasol par hozzaszolast, pont a napokban volt szo az audioklippek szinkronizálásról, en nem hasznalok ilyen hangmintakat, ezert sajnos nem tudok reszleteket,
hogy patternbe folyamatosan lehet e felvenni inputot, azt nem tudom,,.. de biztosan hamar ir valaki ertelmesebb segítseget
Válasz idézéssel
2010-03-16, 14:38
Üzenet: #1317
(2010-03-16 14:02)pukiface Írta:  a keveroben az egyik sav inputjat atallitod a mic bemenetre, es behivsz egy edisont,.. aztan [rec]
optimalis esetben utemre szoktak szovegelni a nagyok,.. de ha visszaolvasol par hozzaszolast, pont a napokban volt szo az audioklippek szinkronizálásról, en nem hasznalok ilyen hangmintakat, ezert sajnos nem tudok reszleteket,
hogy patternbe folyamatosan lehet e felvenni inputot, azt nem tudom,,.. de biztosan hamar ir valaki ertelmesebb segítseget

KÖSZI SIKERÜLT IS CSAK ZA MOST MEGABAJ AZTNEM TUDOM HOGY BENE VAGYOK AZ EDISONBA ÉSMEGNYITOTTAM EGY ILYEN ACAPELLA RAPP-ET ÉS AZT SZERETNÉM A SAJÁT ÜTEMEMRE RÁTENNI ÉS AZTNEM TUDOM HOGY HOGYAN KELL ODA BERAKNI AZ ÜTEMEK MELLÉ A PLAYLIST-BE HA TUDJA VKI SEGÍTSEN KÖSZI ELÖRE IS
Válasz idézéssel
2010-03-16, 14:44
Üzenet: #1318
elmented, es importalod audio clip-kent, vagy csak behuzod a playlistbe egy filekezelobol
a fogd, és vidd modszerrel, a ritmusra állítást még mindig nem tudomBig Grin
de csak egy-ket oldalt kell visszaolvasnod, mert egy vokal utemreigazitasarol volt szo, biztos segít
Válasz idézéssel
2010-03-16, 14:55
Üzenet: #1319
na ja így már jó lesz.
lehet sikerül úgy belőni, hogy pont ütemen legyen de ha nem akkor vagy 2 helyen elvágod ahol kell. majd várjuk a végeredményt.

Ha végighallgatod,akkor hallod,hogy végig nem marad rajta,szét kell vágni és úgy megcsinálni. Amúgy a végeredmény messze van még Smile de majd felrakom Wink .
Válasz idézéssel
2010-03-17, 15:16
Üzenet: #1320
Sziasztok!
Hatalmas helpre lenne szükségem!
Vettem egy Creative hangkártyát, marha jól szól és jó is csak egy marha nagy gondom van vele, ha az FL-t használom nem működik a mikrofon pl msnen... FL-be meg tökéletesen de amúgy meg nem, egy ilyen kis 600 forintos mikrofonról van szó de működnie kéne.
Meg lehet valahogy oldani, hogy menjen? Hogy állítsam be? Az FL ASIO-n van az Edison meg Sound Blaster Audigy-n, ha az FL-t elsődleges hangillesztővel vagy a Sound Blasterrel használom akkor recseg ropog az egész fl de akkor megy a mikrofon...
Remélem valaki tud segíteni.
Köszönöm előre is a választ!
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás