Új válasz 
Segítek
2010-03-17, 20:40
Üzenet: #1331
RE: Segítek
(2010-03-17 16:33)nigaspeed Írta:  ... csak egyetlen mondatot akarok felhangosítani és nem az egész sávot azt hogy tegyem?

Kivágod azt a mondatot, ha lehetséges, majd elmented külön hangként. A másik, hogy csatornára teszed és csinálsz hozzá egy hangerő automatizációt. Esetlegesen, ha pl, hangkorrekció miatt akarod, akkor vannak "limiterek", amik a hangkülönbségek kiküszöbölésére szolgálnak. De szerintem az első verzió a legjobb és a munkádat is megkönnyíti.
Válasz idézéssel
2010-03-18, 18:05
Üzenet: #1332
Sziasztok!
A YAMAHA YPT-210 szintimet szeretném összehozni az FL Studióval.
Van - MIDI kábelem (hangkártya MIDI/GAME portra). Hangkártya REALTEC AC 97.
- USB MIDI kábelem.
Egyikkel sem jutottam eredményre!
Köszi a segítséget
Beni
Válasz idézéssel
2010-03-18, 18:19
Üzenet: #1333
az USB MIDI kábelt javasolnám használni!nekem is ilyen van!ha ősze van dudva a hangszerrel,akor fell kéne hozzá tenni az ilesztő dolgait!utána már csak be kell álitani az fl studioban és kész!(rőviden)Smile
Válasz idézéssel
2010-03-19, 20:41
Üzenet: #1334
Pacsi!

Na megint amatőrködök az FL-elBlush Most az lenne a kérdésem, hogy az acapellát hogy lehet megjeleníteni úgy a playlist-ben, hogy a wav sávokat lássam, mert eddig csak úgy tudtam megoldani, hogy a pattern részben a piano rollban húztam egy 2 km-es vonalat és azt jeleníti meg a playlist-ben, de nem így szeretném.

Ha nem volt érthető beillesztek 1 képetBig Grin http://flstudio.image-line.com/documents...aylist.png
Mint a barna színű rész, de nem az egész trekk kell ilyenre, csak az acapella.
Válasz idézéssel
2010-03-19, 21:58
Üzenet: #1335
Rákattintasz arra a samplerre, amely az acapellát tartalmazza (a nagy tégla gombok egy fajtája). Eztán a felugró ablakban alul meg fog jelenni az acapella hullámformája. Megfogod és behúzod a playlistbe.
Válasz idézéssel
2010-03-20, 10:15
Üzenet: #1336
Köszi laccas, nem is gondoltam, hogy ilyen egyszerű.Big Grin
A változatosság kedvéért megint van 1 kis bajom...Confused
Azt nem tudja valaki, hogy mitől van az, hogy a battery 3 ba rakott dob sample-k(nem a gyári sample,hanem saját) nem szólalnak meg ha ismét belépek fl be? Szal megy a dob meg minden, mentek, kilépek és mikor visszalépek a battery nem szól.
Válasz idézéssel
2010-03-20, 18:33
Üzenet: #1337
ebben a fórumban megtalálhatod a megoldást:

http://www.futureproducers.com/forums/sh...p?t=178814

angol tudás szükséges!Big Grin
Válasz idézéssel
2010-03-21, 12:14
Üzenet: #1338
Sziasztok

A kérdésem az lenne hogy egy szöveget,beszédet mivel tudnék mélyíteni vékonyitani démoni hangszint adni neki szoval értitek

a másik hogy mivel tudnák olyan hatást elérni mintha a beszéd a rádióba szolna

a harmadikBig Grin hogy mivel tudok vizhangot csinálni

köszi köszi
Válasz idézéssel
2010-03-21, 12:17
Üzenet: #1339
(2010-03-21 12:14)nigaspeed Írta:  Sziasztok

A kérdésem az lenne hogy egy szöveget,beszédet mivel tudnék mélyíteni vékonyitani démoni hangszint adni neki szoval értitek

equalizer-rel

a másik hogy mivel tudnák olyan hatást elérni mintha a beszéd a rádióba szolna

szűrővel

a harmadikBig Grin hogy mivel tudok vizhangot csinálni

delay-el

köszi köszi
Válasz idézéssel
2010-03-21, 12:18 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-03-21 - 13:51. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #1340
1: mélyíteni valamint torzítani úgy kell h a channel settingsben a pitcheket le kell csavarni
2: erre nem tok válaszolniBig Grin
3: asszem a reeverb a te barátodWink
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás