Új válasz 
Segítek
2010-03-26, 13:39
Üzenet: #1361
RE: Segítek
Szasztok!

Valaki használ Battery-t? de valami újabb verziót mint pl a 3. Mert szerintem kompatibilitási problémák vannak vele.
Válasz idézéssel
2010-03-26, 16:25
Üzenet: #1362
aham, feltelepitettem, es megy a 9el, sztm nincs baj, amugy sztm ird le miket produkal, hatha valaki tudja a megoldast
Válasz idézéssel
2010-03-26, 19:26
Üzenet: #1363
Hát az van vele, hogy megírom a dobot frankón, utána mentek majd kilépek. Másnap mikor előveszem a trekket megint, akkor minden vst szól csak a battery nem.Olyan mintha nem lenne a mixerre kötve, és nem lehet vele semmit csinálniSad egyáltalán nem szól.Az egyetlen megoldás az , hogy törlöm majd megint új battery a régi dobokkal és ez mindig így van mikor újra belépek...Nem tudom mi lehet a baj.
De néztem az FL 9 leírását és ott az van hogy csak az 1. battery verzióval kompatibilis.De hát akkor ezzel a 3assal meg dolgozni se lehetne...Szal számomra érthetetlen.
Válasz idézéssel
2010-03-26, 19:46
Üzenet: #1364
Azért mert tört program. Smile
Válasz idézéssel
2010-03-26, 21:42
Üzenet: #1365
ÁÁ hát akkor a többi se menneTongue
Válasz idézéssel
2010-03-26, 21:45
Üzenet: #1366
Nekem is akadtak régen problémáim a zeta+ -al , ugyan ezek a tünetek voltak , semmit nem tudtam tenni ellenük , de az fl 9.0.3 - nál nem észleltem még ilyen hibát ...
Válasz idézéssel
2010-03-28, 18:15
Üzenet: #1367
Sziasztok! Több kérdésem is lenne, ami kb egy kérdéskörbe tartozik:

1. Piano rollban hogy tudok többszólamú dallamot csinálni? / vagyis csináltam egy dallamot egy adott periódusra és azt szeretném felsőbb és alsó szólamban (?) is (még pluszba) egyszerre hallatni, hogy teljesebb legyen az idézőjeles hanghatás
(ha kijelölöm a cuccot ctrl+c-vel , akkor azt ugyanabba a cumóba/ piano rollba nem tudom beilleszteni, csak egy másikba -ez a gond)

2. kick/ piano rollban csinálok vmit, azt átmásolom mondjuk vmilyen synth piano rolljába -> viszont itt már ha EZEN módosítok, akkor nem történik semmi változás.... ez miért van?

Bocs, hogy ilyen kezdő kérdésekkel fárasztalak titeket, de másutt ezeket nem tudom megkérdezni
ha az ilyen nagyon láma dolgokra tudtok vmi tutorialt, ne kíméljetek! Smile
Válasz idézéssel
2010-03-28, 18:20
Üzenet: #1368
Dehogynem tudod ! control + c másol , controll + v beilleszt . Neked az a gondod hogy nem tudtad hogyha beilleszted akkor ráteszi ugyan arra a részre amit másoltál , ezért ecsettel , vagy cerkával mozdítsd el ha beillesztetted !!! ott lessz az eredeti bejegyzésen !!!
A 2-es kérdésedet viszont nem értem ...
Válasz idézéssel
2010-03-28, 19:11
Üzenet: #1369
ó, hogy csak ennyi a rejtély :O
az a gond, hogy az ilyen alap kezelőeszközöket nem tudom, hogy mire jók / hogy híják, ehhez esetleg nincs vmi segédlet.pdf hogy ne itt zavarjalak titeket ilyen egyszerű dolgokkal?

2. kérdésemre konrkét példa: snare piano rolljába bepötyögök mondjuk 3 hangot; ha ezt a 3-at átmásolom mondjuk a kickbe és hozzárakok még vmit akkor az a hozzárakott nem fog szólni
(olyan mintha bug lenne a dolog; szoktak még nekem hasonlók lenni fl-ben, pl. benyomom a fill each 4 stepset és az első stepet hangosabbra csinálja a többinél... ??... )
Válasz idézéssel
2010-03-28, 19:42
Üzenet: #1370
nem értem mit raksz hozzá ? lehet hogy az a gondod hogy lejátszáskór a 4 steppig lejátsza a 4 stepp hosszúságú bejegyzést de az nem szól tovább a 8 steppes bejegyzéssel ?
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás