Új válasz 
Segítek
2010-04-01, 11:28
Üzenet: #1381
RE: Segítek
Sziasztok

a kérdésem az lenne hogy ha limitrert rakok a masterre akkor azt meg e lehet vele oldani hogy a mélyet át engedje azon a szinten amit leszabályoz vagy ezt csak ugy tudom megoldani ha külön külön mindenre rakok limitert csak a kickre nem

a másik h van e oylan plugin ami a szövegből ki szedi a puffogásokat p betűket

köszi
Válasz idézéssel
2010-04-01, 11:40
Üzenet: #1382
A limiter azt és addig engedi át, amit beállítasz neki...

A "puffogások" a rossz mikrofon miatt vannak, ezt úgy csináltam réges-régen, hogy a puffoknál levettem a hangerőt, elég elviselhető lett...de kimerítő munka. Vagy olyan szöveget kell írni, amiben se p se b betű nincs. Big Grin
Ajánlom az Adobe Audition szerkesztőt, azzal még az ének/szöveg alól le is tudod szedni az alapzajt (gondolom az is van, ha puffogás is van...) a noise reductionnal.
Válasz idézéssel
2010-04-01, 14:56
Üzenet: #1383
a mikrofonal nincs baj ahoz képest jó minőségü és alapzaj sincs sőt popfilterem is volt csak igen a szöveg pont olyan voplt amibe sok volt a p betű

a limiternél tom h azt enged át amit engedsz neki de a kérdésem az volt h tudok e olyat csinálni h a masterre rakom de mondjuk egy kiket mégis át enged
Válasz idézéssel
2010-04-01, 15:01
Üzenet: #1384
hogyne, elkezded tekergetni, és észreveszed majd, vszínű az a baj, hogy hasonló frekvenciatartományban van egy másik hangszerrel. még limiterezés előtt próbálj picit más hangszínt adni neki, hogy ne üssék egymást.
énekre pedig nagymembrános kondenzátor mikrofont használj, abba elég fél méterről is "beleköhögni"...
Válasz idézéssel
2010-04-01, 17:02
Üzenet: #1385
Miért nem külön csatornán használod a limitert? master csatornára ritkán szoktam , mindig az adott csatornán használom .
Válasz idézéssel
2010-04-05, 20:18
Üzenet: #1386
hy,
nekem egy kérdésem lenne csak az FL studio-hoz, külsőleg bevitt (tehát nem a Fruity saját szintieit) VSTi-ket szeretnék realtime-ba tekergetni, vagyis Automation-t használni , csak valahogy nem
akar ez nekem müködni Undecided

köcce előre is !
Válasz idézéssel
2010-04-05, 22:20
Üzenet: #1387
Erre it egy jo pl..igaz nexus de minden masnal igy vanWink

Ha igy sem menne..mert ez asszem a Fl Studio 8-nal van akor csak ugyan oda klikelsz es Browse Parrameters es ott kivalassztod hogy mire akarsz automationt hasznalniWink
Válasz idézéssel
2010-04-06, 07:01
Üzenet: #1388
(2010-04-05 20:18)chocoman Írta:  hy,
nekem egy kérdésem lenne csak az FL studio-hoz, külsőleg bevitt (tehát nem a Fruity saját szintieit) VSTi-ket szeretnék realtime-ba tekergetni, vagyis Automation-t használni , csak valahogy nem
akar ez nekem müködni Undecided

köcce előre is !

csináld azt h azt a gombot kezdd el csavargatni,ami neked kell, állítsd vissza az eredeti mértékre, majd kattints a plugin ablakában a bal felső sarokban lévő kis nyílra, ott keresd meg a browse parameters-et, majd a bal oldalt legördülő listában keresd meg a kiemelt elemet (jelen esetben ez az amit csavargattál) jobb klikk --> create automation clip aztán sztem a többit tod Wink
Válasz idézéssel
2010-04-07, 15:04
Üzenet: #1389
Hy!
Nem tudja vki honnan tudokleszedni magyar hip-hop akapellákat ?
Valaki linkeljen pls !
Kösz ! Kösz !
Csáó !
Válasz idézéssel
2010-04-07, 15:16
Üzenet: #1390
(2010-04-06 07:01)harderstylez Írta:  csináld azt h azt a gombot kezdd el csavargatni,ami neked kell, állítsd vissza az eredeti mértékre, majd kattints a plugin ablakában a bal felső sarokban lévő kis nyílra, ott keresd meg a browse parameters-et, majd a bal oldalt legördülő listában keresd meg a kiemelt elemet (jelen esetben ez az amit csavargattál) jobb klikk --> create automation clip aztán sztem a többit tod Wink
Kis papagajTonguebossTongue
------------------------------
Magyar hiphop acapellat..nem nagyon lattam..szerintem csinalj te magad...mert kerestem de nemlatam..de azert meg utana nezekWink
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás